Příspěvky uživatele - pestitel.cz

Poškození Roundapem, 9.6.2013
Dobrý den Postříkal jsem brambory roundapem po výsadbě ale byly dost naklíčené a vyrašily dřív než obvykle, takže mi pěkně zežloutly.Jestli bude vůbec nějaká úroda a taky mám obavu aby se ten sajrajt nedostal do hlíz? Budou brambory... celý příspěvek >
Jak zničit mech, 7.4.2013
zdravím, stačí na podzim vypustit pár slepic máte li pozemek oplocený a na jaře shrabat x hromádek mechu... naprosto spolehlivé
Mýtus Strýmka, 12.2.2013
Rozhodně kyselá jablka na zahradu patří, škoda že třebas tu Strýmku ještě nemám.Například moštuji až koncem října a zásadně z Idaredu.Z pozdních jablek je taky vysoká výtěžnost při pálení...
Dutiny v kosterních větvích, 12.2.2013
Dobrý den, v zahradě mám pár mohutných starých polokmenů bohatě plodících s dutinami po odstranění suchých větví nebo dávném nejspíš špatně provedeném zmlazovacím řezu.Dutiny jsou v kosterních větvích v jednom případě přímo v kmeni.Zadělávám je... celý příspěvek >
Odrůda hrušně a jabloně, 11.11.2012
zdravím, ještě doplním u jablka střední velikost občas shlukuje bílou štavnatou dužninu a lehounce jakoby mastný zašlý povrch slupky po vyleštění krásná barva, foto je s nevyleštěnýmy jablky
Odrůda hrušně a jabloně, 10.11.2012
díky jen dodám že hruška má asi 90 let je to obrovský vysokokmen a jablon je vysazena po roce 1945 sad zčásti zakládal ještě sudetský němec...
Odrůda jabloně, 10.11.2012
Díky za příspěvek. Ano je to starý 70ti letý strom přeroubovaný, toto jsou původní jablka, plody pěkně voní 
Odrůda hrušně a jabloně, 10.11.2012 Obsahuje fotku
Zdravím, ještě mám tyto fotky neznámé hrušky a jabloně.Nepoznáte je někdo?Hrušky se sklízí kolem 25.září, vydží max.2 týdny, mají svěží kořenitou chut, bílou dužninu, velmi sťavnaté.Jablka sklizím začátkem října, do sklepa nevydží.Je to podzimní... celý příspěvek >
Odrůda jabloně, 10.11.2012 Obsahuje fotku
Nepoznáte někdo odrůdu této jabloně?Sklizeň v půlce září, bílá,sťavnatá dužnina.Děkuji 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika