Příspěvky uživatele - graine

Zrání rajčat, 2.8.2012
nn, byly to sazenice vlastní, které jsem pěstovala cca od konce unora, ale nebyly v te době ještě nakvetlé
Technická a botanická zralost, 1.8.2012
děkuji, zni to logicky, taky mi to mohlo dojít... :)
Zrání rajčat, 1.8.2012
Dva výhony sou moc? pořídím fotky...
Nemocna cuketka?, 1.8.2012
tak už jsem se dočkala i toho padlí...
Zrání rajčat, 1.8.2012
Zdravim všechny, chtěla bych se zeptat, čím můžu pomoct rajčatům, aby začaly konečně dozrávat. Už je mám celkem veliká, ale pořád sou to zeleniska. Mám tři odrůdy, Tipo, Bejbino a myslím, že Peruna. Všechny sou na záhonku zhruba od konce... celý příspěvek >
Technická a botanická zralost, 1.8.2012
Zdravím, je tu někdo, kdo mi vysvětlí tyhle dva pojmy a rozdíly mezi nima? Strýček google nepomohl...
Co je to za nemoc na rajceti a co s ni?, 15.6.2012
Tak jsem podle rady listky odstranila a rajcatka krasne povyrostla :)
Nemocna cuketka?, 1.6.2012
Odrůdou si nejsem zcela jistá, ale vím, že plody mají bát celozelené, nikoli žíhané, tedy nejspíše ne. Navíc na druhé rostlině se tohle zbarvení vyskytuje minimálně.
Nemocna cuketka?, 31.5.2012
tak jsem to dla hledala a padli ma jinou kresbu (odtud název moučnatka) myslim, ze prirozene to neni, protoze na druhe rostline stejneho druhu je tato kresba jen na asi 2 listech a navic, jak jsem psala, vyskytlo se mi toto uz i loni a predloni... celý příspěvek >
Nemocna cuketka?, 30.5.2012
no napadlo me to, ale vsude se pise, ze padli se na cuketach objevuje az později, cervenec - srpen.. to je tedy smutne.. mate dobrou zkusenost s nejakym postrikem?
Nemocna cuketka?, 30.5.2012 Obsahuje fotku
Muze mi, prosim, nekdo poradit, oc se jedna? Loni jsem tento povlak mela i na dynich a myslim, ze i na okurkach. Neprislo mi, ze by to nejak ovlivnilo vynosy. Cukety to letos chytly hned po vysazeni, muze to bytplisen nebo nejaka viroza?
Co je to za nemoc na rajceti a co s ni?, 30.5.2012 Obsahuje fotku
Zdravím, vyskytlo se mi "cosi" na rajcatech, tesne po vysazeni na zahon. nektery kusy se vzpamatovaly, jiny ne, dala jsem misto nich nove, ale zase se to objevilo. Nekaterm rostlinkam vyrazily novy listy a vypadaji vetsinou v poradku, nekde zase od... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika