Příspěvky uživatele - LUKAS-00

Vyvýšené záhony, 17.2.2014
Na podzim jsem zakoupil dvě kari 5 mm oka 10x10cm. Podélně na půl a zpojením vytvořil 4 ks válců. Původní záměr - kompostování králičího hnoje (aby to pěkně vypadalo a byl pořádek). Válec je metr vysoký z průměrem kruhu 0,95 cm, plocha 0,71 m2.... celý příspěvek >
Koza na řezání dřeva, 6.1.2014
Řežu metrová polena. Baga na zemi, na ostatní používám nouzovku - dvě palety opřít o sebe do písmene A tak, aby prkna na paletách byla vodorovně. Po stranách zbít prkénky tak, aby konstrukce byla stabilní. Na vrcholu této "rychlo kozy" vznikne krásné... celý příspěvek >
Zahradnické nůžky dvojsečné vs. jednosečné, 27.11.2013
Děkuji za reakce. Jako zadavatel diskuse jsem překvapen, kolik různých nůžek exituje a jak se o nich dá pěkně povídat (psát). Amatér nejsem. O svůj sad se starám osm let. Nůžky jsem však nikdy neřešil. Vždy jsem dal na radu paní prodavačky v zahr.... celý příspěvek >
Zahradnické nůžky dvojsečné vs. jednosečné, 25.11.2013
Dobrý den, česká firma ze Sedlčan nabízí dva druhy zahradních nůžek (rezpektive 3 - ještě nůžky light) Jednosečné a dvojsečné. Jaké jsou vaše zkušenosti, rezpektive jaké variantě dáváte přednost. Výhody X nevýhody. V nabídce uvažuji i o roubovacím... celý příspěvek >
Výhra v tombole, co je to?, 5.3.2013
Děkuji všem pisatelům, dnes zasadím.
Výhra v tombole, co je to?, 26.2.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, pomozte rozluštit nečekané výhry v tombole. Domů přinešeno a nevíme co to je, zda to dát ven, či nechat na okně v interiéru a jak to bude velké až to naroste také nevíme. Jaké stanoviště tomu dát. Moc Vám, zkušeným děkuji. Lukáš
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika