Příspěvky uživatele - AlexandrII

Hecht 144 BTS, 9.7.2012
Dobrý den.Po měsíci co vlastním Hecht 144 BTS chci přidat svůj názor na tento stroj.V sobotu a v neděli jsem čistil pozemek chaty kde byla místy tráva až 1,5 m a ještě poválená.Měl jsem ocelový kotouč a sečení šlo super.Akorát se občas tráva... celý příspěvek >
Hecht 144 BTS, 2.6.2012
Tak včera jsem ho přivezl.Pomalu jsem ho smontoval i bez návodu, jde to snadno.Spojení i rozpojení hřídele je super.Po nalití benzínu párkrát zapumpovat a chytl na počtvrté.Zkoušel jsem ho jen pře domem(bydlím ve městě).Dnes pojedu na chalupu tak... celý příspěvek >
Hecht 144 BTS, 31.5.2012
Olej je starý necelý rok a otevřený asi 3/4 roku.Je to olej určený pro motorové pily a křovinořezy zelené barvy.   Zdravím.
Hecht 144 BTS, 31.5.2012
Zítra si jdu koupit H 144 BTS a chtěl bych radu, jestli můžu dát do benzínu olej Husqvarna 1:50.Mám doma přes 0.5 litru a tak nechci zatím kupovat jiný.Ještě mám dotaz jak ředit u nového křovinořezu,protože sním nemám zkušenost.Jinak mám pilu Dolmar... celý příspěvek >
Křovinořezy s dělenou hřídelí, 27.5.2012
Prosím, chtěl bych se zeptat jestli se nový tip Hecht 144 BTS vyrovná starší 143.Parametry má stejné, ale jaká je kvalita?Rozhoduji se mezi 144 a 152.Oba tipy mám v dosahu 2km.143 se v Č.B,neprodává a přes net je to na dlouhé lokte při... celý příspěvek >
Křovinořezy s dělenou hřídelí, 23.5.2012
Samozřejmě že s tím nepůjdu na dříví, ale budu kupovat chatu a je trochu zanedbaná zahrada.Jsou tam nálety, stará tráva atd.Tak jsem myslel že nalet cca 2-4 cm na kmínku by to mohlo vzít.S troj nebo čtyř zubem bych se asi bál.Našel jsem tip Hecht 152... celý příspěvek >
Křovinořezy s dělenou hřídelí, 22.5.2012
Prosím, mám ještě dotaz, jestli lze na tento tip dát pilový nůž.Je na internetu asi za 250 kč originál Hecht made in Japan.
Křovinořezy s dělenou hřídelí, 21.5.2012
Prosím, mám dotaz na Hecht 143 BTS.Zajímá mě jestli je u tohoto tipu bowden, nebo torzní tyč. Děkuji za reakci.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika