Příspěvky uživatele - sitky

Fóliovník, svařování fólie, 1.3.2015 Obsahuje fotku
Prosím o radu ako spojiť fóliu na atypický fóliovník, tvaru pologule. Pre 20 rokmi sme to robili žehličkou cez širokú teflónovú pásku, ale pásku dnes nedokážem nezohnať.
Zeolit, 3.1.2015 Obsahuje fotku
Je to v Nitre, stálo to cca. 200tis. Sk. Komplet aj výkopy, fólia, čerpadlá, atď.  
Poraďte jaký skleník, 3.1.2015 Obsahuje fotku
Mne sa osvedčila konštrukcia vo svete nazývaný WALIPINI, je to zakopaný skleník obrátený na juh,  strecha je priesvitná, pre našu polohu má sklon 19°.  Dá sa to ľahko svojpomocne urobiť.  Vo vnútri sú na akumuláciu tepla nádrže /... celý příspěvek >
Poraďte jaký skleník, 3.1.2015
Pestovanie zeleniny sa vyplatí, pretože viete, čo dáte do žalúdka. V supermarketoch predávajú len chémiu, tam  stravu nepredávajú. Ja pestujem skleníkovú zeleninu pre seba a plus predávam priateľom, ceny mám 5x vyššie než Tesco, lebo náklady... celý příspěvek >
Návrh filtrácie v jazierku - váš názor, 8.5.2012
Ja používam skimmer od oase, ktorý sa dá vyhotoviť aj doma s pvc rúr a kolien. Ako filtračné médium sa mi osvedčil zeolit a infralampa. Mám 40m3 biobazén.
Fotky jezírek a filtrací, 10.3.2012
Veľmi pekné, oceňujem aj to, že to nie je fotka nového jazierka, resp. pár mesiacov po napustení vody.
Zeolit, 8.3.2012 Obsahuje fotku
Zeolit som použil do filtrácie v kombinácií s vymývaným štrkom . Navrstvil som na seba 3rôzne frakcie štrku a rôzne 3 zeolitu. Je to akvaristom známy systém. Predajcovia jazierkovej techniky na to nadávajú, lebo im to berie kšeft. Ja som mal... celý příspěvek >
Fotky jezírek a filtrací, 23.2.2012 Obsahuje fotku
biobazén 100m3
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika