Příspěvky uživatele - ajinav82

Prevence, 20.2.2012
Dobrý den, zakládám si na balkoně menší zahrádku. Rádá bych věděla, zda existuje nějaká prevence proti škudcům na rajčata, bylinky a hrách. jeden rok mi všechno napadli molice a nic na ně nezabralo, tak bych ráda prevenci. Děkuji
Co se starou zeminou z květináče, 15.2.2012
Díky. Aspoň vím, že každoročně nemusím investovat do nové zeminy. A je nějaké pravidlo, že po nějaké rostlině se nemá záset jiná rostlina? Třeba po hrachu, rajčatech nebo po letničkách? A může se třeba použít na výsadbu semen nebo na to radši koupit... celý příspěvek >
Co se starou zeminou z květináče, 15.2.2012
Dobrý den, zajímalo by mě, co ostatní balkonoví pěstitelé dělají se zeminou po sezoně. Tak mě nějak napadlo, že je škoda jí vyhazovat a zda by se do jara dala nějak oživit. Kompost nemám, že bych jí tam dala, ale třeba dalo by se do ní na podzim dát... celý příspěvek >
Jak nakombinovat, 3.2.2012
Chci si dát na parapet - východní strana - truhlík s kvetoucíma, pnoucíma kytkama, aspoň 3 druhy nakombinovat. Ale nevím, zda mají stejné nároky. Nemáte nějaké tipy kombinací? Díky
Hnojíte bylinky?, 1.2.2012
Dobrý den, díky bohu za tyto stránky . Pěstuji si rozmarýniu a levanduli na balkoně-východní strana. První rok, co jsem je koupila a přesadila mi obě krásně rostli.Druhým ropkem snad ani jedna z nich nepovyrostla ani o cm. Mám je v květináči.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika