Příspěvky uživatele - Melisa

Sloupovitý listnatý strom, keř, 3.8.2012
Můžu se zeptat, do kolika metrů naroste? Vypadá krásně. Příspěvek mi mluvil z duše, jako kdybych ho psala já :-) - my hledáme něco podobného na předzahrádku - ale aby ten strom či řídký keř nepřerostl tak 3-4 metry.
Prosím o určení keřů, 1.8.2012
Myslela jsem ten vlevo... :-D - ale já jsem skutečně mizerný určovač. Zato nám všechno pěkně roste. :-)))
Prosím o určení keřů, 1.8.2012 Obsahuje fotku
Prosím též o určení - keřík se objevil, jako lecos u nás, sám od sebe. Listy má podobné jako ten keř výše v pravo - jde taky o tavolník?
Rajčata jako plevel, 30.7.2012
Na zahradě se nám (v místech, kde se neseká tráva) objevilo několik rostlin rajčat, dokonce začínají kvést (mají asi 30 cm). Soused sice poblíž nějaké má, ale ty sázel normálně jako sazenice, předpokládám, že se v noci neplížil přes plot, aby nám... celý příspěvek >
Zahrady v Británii, 29.7.2012
Milé růžařky i ostatní, nevíte, kde v Anglii či Skotsku (někde poblíž Glasgow nebo Edinburghu) jsou k vidění krásné zahrady - myslím takové ty ukazovací, ne u domků, to tam mají skoro všude. :-) Dík za tip!
Venkovní ibišek nepřezimoval, 14.6.2012
Ibišek sice přezimoval, začal obrážet, nicméně najednou se všechno zastavilo a konec - lístečky jsou sice zelené, ale ještě ani pořádně nerozvinuté. Je to tak už nejméně měsíc. Sousedům mezitím ibišky už úplně obrostly listy. Kdyby to zmrzlo,... celý příspěvek >
Skvrny na listech jabloní, 3.6.2012
Tyjo, tak zatím máme 3 verze: mráz herbicidy monilie a strupovitost.
Skvrny na listech jabloní, 3.6.2012
Tady ale mrazy nebyly už pěkně dlouho, jsme na jihu Moravy. A mám pocit, že se to objevilo dost náhle - zčista jasna pod stromem napadané žluté listí a na stromě některé poškozené větve - to by snad musel být mráz teď někdy a tady teda bylo... celý příspěvek >
Skvrny na listech jabloní, 2.6.2012
Nikdo nic? Je to moniliová spála?
Skvrny na listech jabloní, 2.6.2012 Obsahuje fotku
Poradíte, prosím, co napadlo naši jabloň a je-li nějaká pomoc?
Růže, 30.5.2012
Růžařky, je to normální? Jednu růži jsem koupila a zasadila na podzim, jednu teď na jaře. Obrůstají pěkně, ale ani jedna se netváří, že by chtěla kvést (a po vsi už růže kvetou) - je to obvyklé? Těším se na barvy, měly by být pěkné, obhlížím,... celý příspěvek >
Nářadí Fiskars, 21.5.2012
A vyzkoušeli jste někdo ten vytrhávač plevele? V záchvatu touhy po dokonalosti jsem chtěla vyrýt z trávníku pampelišky, nepřišla jsem ale na žádný postup, který by škaredě nepoškozoval trávník. Je to jen drahá blbost, nebo to skutečně funguje? Vy... celý příspěvek >
Odplevelení pod stromky, 17.5.2012
Ta reakce "mluvíte mi z duše" měla být u příspěvku, který se podivoval, kam se posunulo zahrádkaření. Taky se občas nestačím divit, co všechno vadí a škodí a je nutné okamžitě vyhubit nějakým kouzelným a zhusta velmi jedovatým... celý příspěvek >
Odplevelení pod stromky, 17.5.2012
Mluvíte mi z duše. :-)
Odplevelení pod stromky, 14.5.2012
A chcete to za každou cenu mít holé?
Další diskuze:  16,  17,  18,  19,  20  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika