Příspěvky uživatele - verinkab

Kokcidioza u králíků, 26.2.2014
prosím vás už se mi stalo že jsem si přinesla domů od známých králíka na chov a on mi uhynul na kokcidiozu, prosím vás jak postupovat, mám králíkárnu vyčistit vápnem a jaké se používá, to na bílení, a králíka přeléčit sulfamidinem, krmím seno, vodu s... celý příspěvek >
Pokojový ibišek - rada, 24.1.2014
dobrý den, mám pokojový ibišek, na delší čas jsem odjela a staral se mi o něj tchán v místnosti vypl radiator takže tam bylo okolo 5 stupnů a nejspíš mi ho i moc zalil, jelikož ibišku postupně uschly všechny listy dá se nějak zachránit? větvičky když... celý příspěvek >
Peckoviny - řez, 27.8.2012
děkuji velice na netu jsem našla že švestky je možné řezat i po sklizni? je to možné
Peckoviny - řez, 27.8.2012
dobrý den, prosila bych Vás velice o radu kdy se řezou peckoviny a to broskve, třešně, meruňky, švestky? řeže se vše po sklizni budu velice ráda za každou radu
Za jak dlouho kvete zimolez, 1.8.2011
Dobrý den, mám roční a dvouroční zimolez ale vůbec mi nekvete, kdy se mohu dočkat květů. Dále mám psí víno, koupené v zahradnictví, zasazené na jaře, ale vůbec neroste co s tím
Vinná réva zasazená ted na jaře neraší, 10.5.2011
ano naroubovaná byla místo naroubování mám nad zemí a přikryté zemí kořínky jsem nezasřihla kolik to má být na zemí ten roub nad zemí
Vinná réva zasazená ted na jaře neraší, 10.5.2011
dobrý den před 3 týdny jsem zasadila vinnou révu tak že místo naroubování je těsně nad zemí a přihrnula jsem k tomu zeminu ale vůbec nepouští zalívám pravidelně kde může být chyba?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika