Příspěvky uživatele - Seldi

Sach-Dolmar 115H, 13.3.2016
Tak problém asi objevený. Když je pila studená a rychle si seřídím karbec, tak jde krásně, ale jakmile jí ohřeju a znova sešteluju, tak zase ten problém, že po přidání plynu spadnou otáčky a často chcípne. No a nejspíš už je slabá komprese, studená... celý příspěvek >
Sach-Dolmar 115H, 9.3.2016
Tak jsem se dočetl, že by to mohl způsobovat netěsný jehlový ventil, zkusim tam dát schválně ten starý, který má pogumovanou špičku, ten nový je celokovový. Případně zkusim o kousíče přihnout tu vačku, když mam jednu náhradní.
Sach-Dolmar 115H, 7.3.2016
Tak mi přišla komplet sada, dal jsem nový všechny membrány, pružinku, jehlovej ventil a tu vačku nebo jak říct tomu, co nadzvedává ventil. Pilu jsem seřídil a v řezu jde parádně, ale zlobí mně u ní volnoběh. A to tak, že seřídim volnoběh, přidám plyn... celý příspěvek >
Sach-Dolmar 115H, 3.2.2016
Nejdřív u tohodle vyměním všechny membrány. Ale v tom setu jsou i ty 2 záslepky a nevím, jestli je má cenu vyndavat, jestli pod nima může být nějaký bordel.
Sach-Dolmar 115H, 2.2.2016 Obsahuje fotku
Mam objednanou kompletní sadu, takže jí taky vyměním, ale nevim, jestli má cenu vyndavat tyhle 2 záslepky,
Sach-Dolmar 115H, 1.2.2016
Tu už jsem taky měnil i filtr v nádrži a podtlakovej ventil nádrže. Zkusím ty membrány a když to nepomůže, tak koupím hold novej karbec :)
Sach-Dolmar 115H, 1.2.2016
No to už je jedno, stejně to půjde všechno pryč a znova budu karbec celej rozebírat a čistit. Mně jde hlavně o to, jestli starý tvrdý membrány můžou mít vliv na rychlost regulování směsi. Nebo to bude problém spíš v nečem jinym.
Sach-Dolmar 115H, 31.1.2016
Mam červenej silikon na motory, u toho se mi eště nestalo, že by mi ho benzín rozpustil. Každopádně membrány už jsem objednal, tak uvidim, ten silikon jsem použil jen jako nouzi, jestli třeba někde špatně netěsní. 
Sach-Dolmar 115H, 31.1.2016
Zdravim, tak jsem po dlouhý době zase ze skříne vytáhl pilu, která zlobila už jako nová, ale vždycky jí stačilo nachvíli podržet při otáčkách a zase šla. Ale tak před 5 lety už přestala jít, kdy prostě běžela 5s, pak vyletěly otáčky a zdechla. Tak... celý příspěvek >
Proc nekoupit sekacku z Mountfieldu?, 24.4.2013
V Mountfieldu už bych se sakačku v životě nekoupil.Koupil jsem si před 5lety za 25tis. sekačku Toro a zatu cenu jsem čekal že to bude kvalitní stroj.Motor Briggs & Stratton naprosto špičkovej motor a bez problému.Tělo sekačky horší kvalita už... celý příspěvek >
Sekačka na zahradu - Al-ko Silver 46 BR-A Comfort?, 16.8.2012
Toro maj regulovatejný pojezd jede to tak rychle jak moc zatlačíte do rukojeti.Mam jí taky ale silnější verzi a kdy sekačka jezdí přesně tak rychle jak potřebuju když chci pomalejc stačí jen trochu zamáčknout rukojet a když se zamáčkne naplno tak se... celý příspěvek >
Sekačka na zahradu - Al-ko Silver 46 BR-A Comfort?, 16.8.2012
Např. Honda HRX 537C VKEA. Já mam taky taky ale 6HP toro a je už až moc silný ani když vjede do 40cm trávy tak se nezadusí a má záběr kolem 55cm.
Sekačka na zahradu - Al-ko Silver 46 BR-A Comfort?, 16.8.2012
Nejvýkonější je myslim 6,5HP což je asi 4,4Kw ale nevim jestli to jsou pracovní otáčky.
Sekačka na zahradu - Al-ko Silver 46 BR-A Comfort?, 14.8.2012
Myslim si že výkon 2,1Kw je dostačující tenhle víkend se my odešel 3KW motor na sekačče a dával jsem starší tecumseh 2,6Kw a bál jsem se že to bude slabý.Ale zkoušel jsem s ní vjet do asi 25cm vysoký trávy a v pohodě to zvládala.Hlavně bych si koukal... celý příspěvek >
Myti sekaciho ustroji trakturku (popr. i sekacky), 13.8.2012
Meju to takovou tou klasickou pistolí na hadici, naní si nastavim tu trysku a spachtlí škrabu.Ale v návodu k sekačče je psaný že při zaplym motoru se má pod ní stříkat voda ale to se vubec nic neumeje akorát se mi ta tráva namočila a schnila:)
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika