Příspěvky uživatele - Andrea 81

Hrušeň Bojničanka, 5.4.2011
Dobrý den, máte prosím někdo informace o této odrůdě. Na netu jsem skoro nic nenašla.
Zimolez nebo kanadská borůvka?, 11.10.2010
Děkuji, již jsou přesazeny do normální vyhnojené hlíny. Pokud ale muchovník dorůstá až 6-ti metrové výšky, je na nevhodném místě. Buť ho budu muset přesadit jinam, nebo řezem držet max do dvou až tří metrů.
Jahody na textilní fólii, 8.10.2010
Před lety jsem ji použila a nebyla jsem spokojena. Hlína pod ní je neskutečně ubitá a to jsem na záhonky vůbec nešlapala. Voda při zalévání stékala v mírném svahu po textilii z políčka dolů. Nespokojenost. Minulý rok jsem pod jahodníky zkoušela... celý příspěvek >
Zimolez nebo kanadská borůvka?, 7.10.2010
Děkuji Vám Lído, ale dle strohých obrázků z netu si nemyslím, že ten první obrázek je kanadská borůvka. Má zcela jiný tvar listů i "keře".
Zimolez nebo kanadská borůvka?, 7.10.2010 Obsahuje fotku
Poprosím o radu, dostala jsem 2 sazenice. Babička mi tvrdí, že to první s opadajícími žloutnoucími listy je zimolez a druhý obrázek, že je kanadská borůvka. Obojí je nasazeno ve své zemině a nerada bych o ně nesprávným pěstováním přišla. Nejsem si... celý příspěvek >
Poznávání jabloní 2, 23.9.2010 Obsahuje fotku
Děkuji za zprávu, máte pravdu, odrůd je opravdu hodně. Ani paní Kývalové z Krhové se nepodařilo některá jablka na stole rozeznat. Stromy jsou zasazeny někdy před třiceti lety. Zjistila jsem, že jabloň č.6 by měla být Koryčanka. Ale prý je to místní... celý příspěvek >
Poznávání jabloní 2, 15.9.2010 Obsahuje fotku
Foto k prvnímu příspěvku
Poznávání jabloní, 15.9.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, dostali jsme zahradu s několika jabloněmi, ale netušíme, jaké jsou to odrůdy a kdy je česat k uskladnění. Prosím proto zkušenější pěstitele o radu. První obrázek je vždy jabloň, druhý detail jablka. Ještě stručný popis: 1. kyselejší... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika