Příspěvky uživatele - filve

Ořešáku sesychají listy, 26.8.2010
Dobry den, mam cca 4 lety oresak, kteremu se nedavno objevily predevsim na hornich vetvich skvrny a stroupky. Vcera jsem si vsiml, ze nektere listy jsou zkroucene a seschle a cele vetvicky zacaly i opadavat. Je zajimave, ze vyhony, ktere se... celý příspěvek >
Suchy travnik v pruzich podle sekani, 21.7.2010
Nejsem odbornik, ale pripomina mi to sekani stale stejnym smerem, stebla jakoby se prizpusobila smeru a z urciteho pohledu to vypada jako uplne jiny pas travniku... to je ale opravdu jen muj laicky nazor podle tech fotek, pokud jsou ta mista... celý příspěvek >
Schůdky k Tampě, 19.7.2010
koupili jsme takovy ten umelohmotny stupinek, ma to asi dva schody a nahore pogumovanou plochu, cena cca 200,.
Vosy na dubu, 19.7.2010
Presne, ta otazka me taky trapi, nedavno jsem odthrnul jeden list, po kterem vosy lezly a byl cely prusvitny, jen nevim, jestli zlikvidovany od vos nebo prave jineho skudce... Kazdopadne diky za tip s pivem, uz jsem to vyzkousel a celkem to... celý příspěvek >
Vosy na dubu, 15.7.2010
Zdravim vsechny, nemate nekdo tip, jak se zbavit vos, ktere den co den obletuji cca dvoumetrovy dub letni? Jinych stromu si nevsimaji, stale lezou po listech (coz by me tak netrapilo), ale hlavne pohyb kolem stromku je pak nebezpecny. Nechce se mi... celý příspěvek >
Listnac z Chorvatska - pozna ho nekdo?, 14.7.2010
Zadny problem:-) mezitim jsem prochazel katalogy rostlin a hledal podle inicial:-), jedina potiz byla, ze jsem netusil, zda to jsou inicialy latinsky nebo cesky, kazdopadne jsem si rozsiril obzory:-)  diky
Suchy travnik v pruzich podle sekani, 14.7.2010
Prozradite, jakym typem sekacky to sekate? (rotacni, vretenova...)
Listnac z Chorvatska - pozna ho nekdo?, 13.7.2010
Vyborne, diky za tip, uz jsem to procetl, mejte se fajn:-)
Listnac z Chorvatska - pozna ho nekdo?, 13.7.2010
diky moc, tak preci jen nekdo
Listnac z Chorvatska - pozna ho nekdo?, 13.7.2010
to jste me dostal:-) ale chytrejsi z toho nejsem:-)
Levandule, 13.7.2010
manzelka je strihala prakticky hned po rozkvetu (cca pred mesicem) na ususeni, dnes uz zase obrazily do stejne delky strihala je zhruba v mistech, kde konci hustejsi olisteni
Listnac z Chorvatska - pozna ho nekdo?, 13.7.2010 Obsahuje fotku
Poradi nekdo jmeno tohoto kere/stromu? Setkal jsem s nim v hojnem poctu v Chorvatsku... diky
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika