Příspěvky uživatele - 236.76

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
kdy vysévat trvalky, 22.1.2009
ja mam zkusenost stim, ze vysevam doma jen rostlinky co maji na saccich leden nebo unor... tak si uz kolem 20 ledna vysevam... protoze ja to beru tak, ze treba v unoru nemam cas a tak si to udelam na konci ledna... ale spise delam zeleninu, kvetiny... celý příspěvek >
datlovník, 29.12.2008
nazdar.. jak se naucim vkladat fotku na diskuzi poslu vam vyklicene datlove seminka... seminka jdou koupit i v obchode... ale jsou drahe a jsou jen tri a tak si koupite datle v obchode, snite a pecku date do vody..
datlovník, 15.11.2008
s pani M.R bych souhlasila, protoze me asi nejlepe z vas pochopila... opravdu nehnojim jen u presazovani... a foto pridam az bude vice mista u mne... mam tam vice takovych jinych rostlin a palem na prezimovani,,, jinak je pak vyndavam na balkon a... celý příspěvek >
datlovník, 14.11.2008
ja mam dlatlovniky ze semen... no rada nad zlato pred vanocnich trzich se nejvice objevuji datle... vy si rekne ze jsou uz seminka z datli nepouzita... ale staci je vyloupatna nekolik dni dat do sklenky z voudou a pockat... oni trochu zmecci seminko... celý příspěvek >
datlovník, 14.11.2008
Zdravim... Mozna vam prijdu jako amater... ale ja mam datlovnik uz pres 2,5m--- a ja ho nijak nehnojim... jestli mam byt uprimna tak ja ho z jara co dva roky presadim kdyz vymenuji zeminu... ale treba kdyz vidim ze zacina byt kvetinac mally tak i co... celý příspěvek >
Máta, 14.11.2008
no je to takovy vonavy plevel... nedavno jsem natrhala par stonecku asi 5cm a dala do pulky myslim tim sklenici... a mezi 3tim a 4tym dnem mi zakorenila ve vode... tak ted ji planiji zasadit do substratu... ale v te cire vode je hezky pohled na... celý příspěvek >
jaký druh máty, 14.11.2008
no ja znam bohuzel matu s delsimi listky a ma barvu do fialová... a dost voni matou... a letos mi od manzela babicka dala trs jeji maty..ta ma narozdil od me zelene listky, tvar stejny ale uz tak po mate nevoni... ale je tam trochu te vune... ale... celý příspěvek >
mochyně peruánská, 12.11.2008
zdravim vsechny... muj manzel ma rad mochyni..a vzdy dostava od sve babicky plody... ale ted jsem koupila seminka a tam je uvedena ze je to trvalka... tak zimu by mela vydrzet... od manzela babicka ji ma kazdy rok na zahrade, ale nikdy me nenapadlo... celý příspěvek >
pestovani druhu letnicek na suseni, 12.11.2008
zdravim... nevim jestli u slamenek je to podobne, ze pred susenim na ne nastrikam lak na vlasy... slouzi to spise jako u tech rostlin co rychle opadaji kvety... tak mozna slamenkam by zase to bylo jako ochrana pred skudci... neumim vice poradit...... celý příspěvek >
Kobylunka, 28.10.2008
zdravim... to je odpoved na kterou jsem uz dlouho cekala... a ja jsem ji chtela nekde sehnat ale ve starych odrudach nevim teda jestli to mam povazovat za duranci>...
Meduňka, 21.10.2008
medunku jsem si vypestovala na jare sama ze seminka... rostla venku jak diva... kdyz jsem si odkopla trochu trsu a zasadila do kvetinace a mela ji doma tak usychala,...
velká červená slíva, 20.10.2008
tak to mi pripomina babictin sad,.. mela take takovou slivu...... jen mam dotaz ma ta vase tvar jak svestka nebo renklota... bud oval nebo elipsu,,, ta co si ji pamatuji mela tvar svestky byla stejne vybarvena a plody mela obrovske.,, chutnali... celý příspěvek >
baleni kminku do petlahvi, 20.10.2008
ja mam zkusenosti ze aby mi neokusovali zajici a jine zvirata stromky, tak je dam na zimu do pet lahvi a maji vzduch,,, protoze to nedavam primo na stomek.,,, a hned z jara jak sejde snich tak to sundam... aby nemeli zase horko a nesparilo se to... a... celý příspěvek >
Typy svestke a ruzne, 20.10.2008
mam problem... vzdy jsme od mych dedecku a babicek slysela, ze se to jmenuje KOBYLUNKA.,...ale uz davno zahradu zdedila moje teta s stryc cely ovocny sad pokacel ze buš nechce mit... a babicka uz nezije a ja se uz vice o to stromu nedovim... byla to... celý příspěvek >
nedozrálá rajčata - co teď?, 19.10.2008
no my zryjeme pudu na zimu, ona pak promrzne a na jaro je mnohem lehci stim prace,,,,ja take podplacim manzela sladkostmi... on ma rad vse co voni cukrem a hlavne vanocni cukrovi,.,,tak kdyz potrebuji neco poryt na zahradce nebo posekat travu, tak to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika