Příspěvky uživatele - 212.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Psidium, 19.3.2014
Pred 6 rokmi som kúpil Psidium v internetovom obchode Kruh, odvtedy rastie, rastie ale žiadny kvet alebo plod. Už je vysoké vyše metra. Keďže samo o sebe nie je nejak vzhladovo atraktívne, čoskoro sa stretne so smetným košom. Inak v 2 roku sa mi... celý příspěvek >
Kdy přesadit borůvku, 6.8.2010
Dobrý deň, len súhlasím s predchádzajúcimi príspevkami, len doplním že mne tiež vlani začala vysychať čučoriedka zasadené do zmesy vrchoviskovej rašeliny , pílín (z vŕby) a "vylepšenej" popolom. Proste nevhodná zmes. Keď som ju vyberal... celý příspěvek >
Řez třešně?, 26.4.2010
No mohol to byť začiatok júla keď som to rezal.. ako vedel som že kôstkoviny nemajú velmi radi rez a fakt som odrezal len par vetví ktoré rástli navrchu stromu. Možno stromček zašiel na moniliózu (dosť podobne začali vadnúť listy - ako keď ich... celý příspěvek >
Řez třešně?, 26.4.2010
Dobrý deň,  ja mám už z rezu čerešne strach.. v zahrade som mal 3 stromy, z toho len jedna dobre rodila (asi zlé opelenie u ostatných - všetky 3 boli rovnaka odroda, tá co rodila bola na inom mieste záhrady). Chcel som počas zberu ju trochu... celý příspěvek >
Muchovnik - kterou odrodu, 6.4.2010
Nesúhlasím že všetky sú nedobré, mám jeden olšolistý z Kruhu (no name odroda) a ten neni bohvie co - sladký ale fádny. Na druhej strane mám dvoch malých Princov Williamov a tí chuťou ani velkosťou plodov velmi za kanadskými čučoriedkami... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 22.3.2010
No ja som tiez z juhu - cca 15 km severne od Lučenca, teplý južný svah..  nebol problém.. s dostatocnou vlahou a jarným pohnojením dusíkom mi prvý rok po zasadení tie v pilinách narástli o vyse metra.
Kanadská borůvka, 18.3.2010
Potvrdzujem kolegov poznatok o pilinách. 2. rok mám zasadené rozne odrody do roznych substratov a zatial co sledujem sa im najlepsie darí v pilinách ihlicnanov s raselinou (cca 140 litrov pilín, 10 litrov raseliny) v jame zo spodu vystlanej foliou... celý příspěvek >
Jahody ze stromu, 5.11.2008
Nemohlo to byť toto?: http://zahradkar.com/index.php/Jahodovy-strom.php Miso
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika