Příspěvky uživatele - 199.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co roubovat nejdřív?, 28.2.2008
Je pekne. Netreba už začať??? Je horšie začať priskoro alebo sa oneskoriť?
štepenie, 4.5.2007
Myslím, že ak nevyrašili, už nevyrašia.
Ananasová meruňka, 19.4.2007
Myslím, že názvom Ananásová bolo označovaných viacero odrôd, aj krajových, ktoré sa ľuďom páčili, boli veľké, šťavnaté...
Letní hrušně, 16.3.2007
No neviem....mám 2 NITRY....Rodia pravidelne, chuťovo sú dobré, ale plody sú nepravidelného tvaru. Týchlo prezrievajú a prakticky ešte na strome od jaderníka hniličkovatejú....
Paradajky, 7.3.2007
Vysievate už rajčiny pre pestovanie vonku ?
Pestovanie melónu na konštrukcii, 23.2.2007
Pestuje niekto žlté melóny na konštrukcii, tak ako sa pestujú aj uhorky, aby listi a plody neprichádzali do styku so zemou a boli menej ohrozené plesňu a hnilobou ? Neutrhávajú sa vám plody vplyvom vlastnej váhy ?
Boysenberry, Helen, 21.2.2007
Máte niekto skúsenosti s malinami -ostružinami Boysenberry a Helen???
Už štepíte?, 14.2.2007
Chcel som sa spýtať, či už nie je čas na štepenie, štepy čakajú v chladničke od januára, v literatúre sa píše, že sa štepí od polovice februára a tento rok je teplo...
Šárka na meruňce, 11.1.2007 Obsahuje fotku
Ďakujem, konečne kvalifikovaná odpoveď. Ešte by som dodal z vlastnej skúsenosti, že na marhuliach sa šárka prejaví okrem listov aj okrúhlymi škvrnami na kôstke, ale chuť bola v r.2006 dobá. V mojom prípade ide o odrodu Veharda.
Odoberanie štepov, 19.12.2006
Má doterajšie počasie nejaký vplyv na odoberia štepov /rouby/ ? Zmenili tieto teplá termín či kvalitu ?
Naschi, 18.10.2006
Z japonských hrušiek odporúčam Chojuro....
Aloe vera, 16.10.2006
Taky bych rád, mám několik sazeniček
nemám dobrou zkušenost, 13.10.2006
Tiež som mal so Starklom len dobré skúsenosti. Perfektne zabalené, dobre sa pojímalo....Ale už asi 5 rokov som od nich nič nebral.Sú drahí.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika