Příspěvky uživatele - 234.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní traktůrek Castel Garden a problém s hydrostatem, 17.10.2008
jaký olej se do hydrostatu dává? potřeboval bych nějaké označení nebo viskozitu, kolikse ho tam tak lije? děkuji za rady
Zahradní traktůrek, 17.10.2008
Dobrý den, koupily jsme zahradní traktůrek nevím co je to za výrobce ale na předku má napsáno Sentinel (je to něco z Ameriky). Má to nějakou tu olejovou spojku nebo olejový variátor nevim jak to přesně nazvat, bohužel v něm chyběl olej. Nalili jsme... celý příspěvek >
Kysané zelí, 7.10.2008
Zelí s křenem: 5kg zelí, 1kg cibule, 1/2kg cukr krupice, 3/4l octa, 2 sklenice od hořčice oleje(asi 3dl?), 1sklenice od hořčice křenu, 1 deko Vše nakrájet nebo nakrouhat, křen nastrouhat najemno, smíchat a nechat 5 hodin odležet, poté napěchovat do... celý příspěvek >
Kysané zelí, 2.10.2008
Normálně se smíchají ingredience třeba v lavóru nebo míse a nechají odstát. Pak se to nacpe do zavařovaček se šroubovacím víčkem 0,7L. Víčka se dotáhnou jen lehce, aby mohly unikat plyny. Vše se umístí do temna při pokojové teplotě(třeba do... celý příspěvek >
Kysané zelí, 2.10.2008
Správně, každému podle gusta! Na chroupání za syrova mi příjde lepší kořeněné zelí. Ke kachničce a do zelňačky je zase asi lepší méně kořeněné . Syrové kysané zelí se dá např. bez problému jíst i k zabíjačce. Majk
Kysané zelí, 2.10.2008
Chápu, sklenice se dají použít jak na již kysané zelí a nebo v nich přímo kvasit s povoleným víčkem. Když mám v soudku už dost odebráno, přendám zbytek do zavařovaček, aby se to nekazilo. Často se totiž na zbytcích, které ulpí na stěně soudku,... celý příspěvek >
Kysané zelí, 2.10.2008
Jinak taky nemám rád vaření ala pejsek a kočička - v jednoduchosti je krása že :-), ale tady je to koření opravdu na místě...
Kysané zelí, 2.10.2008
No řekl bych, že chuť je taková silnější, hlavně křen a kopr tomu dodají ten správný říz. Ostatní koření je také cítit a dodává tomu šmak. Na chroupání mám nejradši napůl prokvašené a polosladké, ale úplně kyselé je taky fajn. Zavařovačky, taky... celý příspěvek >
Kysané zelí, 2.10.2008
Jen připomínám, ve Vašem případě množství ingrediencí dělit dvěma :-). Než začnu cpát zelí do soudku, tak ho nechám třeba hodinku, aby pustilo šťávu. Přeji ať se zadaří...
Kysané zelí, 2.10.2008
Vloni jsem dělal zelí poprvé dle tohoto původně maďarského receptu a musím říct, že nemá chybu. Kysané zelí, které vyrábí paní od níž mám recept, je vyhlášené! Hlavně použít kruhárenské zelí které nezměkne(ranné se nehodí). Vše promíchám ve... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika