Příspěvky uživatele - 71.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nastaveni predstihu na Vari DMJ-315, 29.9.2008
Predstih nastavenim 0,25 v horni uvrati (plisek od plechovky s kocici pochoutkou, protoze standardni merka se tam nevejde kvuli vyrezum v rotoru) postaci s poznacenim puvodni polohy segmentu zapalovani vuci zbytku skrine) fungoval tak, ze jsem... celý příspěvek >
Nastaveni predstihu na Vari DMJ-315, 25.9.2008
Takze u VARI drive mohli verejne, ted uz ne: jirka, 13.2.2008, 18:57 Dobrý den chtěl bych se zeptat kolik je přetstich a odtrch na kladuvku u Terri.Děkuji odpověď Dobrý den, odtrh na kladívku je 0,25 mm a píst musí být při nastavení v horní... celý příspěvek >
Nastaveni predstihu na Vari DMJ-315, 24.9.2008
v tematu motor Jikov jsem hodnoty predstihu nenasel. Na dotaz u VARI jsem byl odkazan na autorizovany servis, ze nastaveni nemohou zverejnovat. Fajn, nastavim od oka 0,3 mm kladivka na horni uvrati a 3 mm zpatky pist na cigaretovy papirek. Myslite,... celý příspěvek >
Nastaveni predstihu na Vari DMJ-315, 23.9.2008
Dobry den, netusi nekdo, na kolik se nastavuje odtrh na kladivku a predstih u VARI motorove jednotky DMJ-315? (Stahovak magneta jsem si nechal vysoustruzit, opalene kladivko osmirkoval, kondenzator zkontroloval na svod, fajfku se stinicim plechem... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika