Příspěvky uživatele - 74.84

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňka - Baycor, 19.5.2009
jestli jde o nově vysazený stromek, nesmí být korunka větší než je kořenová soustava. Zkraťte korunku a stromek vyraší
Vistarie nám zničila pergolu, 17.9.2008
Máme vistárii asi 5-6 let a už nám téměř zničila pergolu z bytelných zabetonovaných trámů. Ovinula ji tak pevně, že se zařezává do dřeva a naklání pergolu. Tak nevím, jestli obětuji pergolu nebo vistárku, obě nepřežijou...
Názvy keřů na fotografii?, 7.10.2007
Děkuji.... už se těším na nákup.
Cibulnaté květiny do truhlíků - jak?, 7.10.2007
Dobrý den, protože do zimy již nestihneme připravit zahradu na vysázení kytiček, jsem nucena nakoupené tulipány, narcisy a modřence zasázet do truhlíků a květináčů. Pochopila jsem z dřívějších příspěvků, že na dno dám drenáž, dále zeminu a vysazuji... celý příspěvek >
Názvy keřů na fotografii?, 1.10.2007
Trochu jsem pátrala na internetu díky vaší pomoci... mohlo by se jednat o třezalku rozkladitou???
Názvy keřů na fotografii?, 1.10.2007 Obsahuje fotku
Dobrý den,  mohli by jste mi prozradit :-)) názvy keřů z kterých jsem získala větičky? Chtěla bych je začlenit do živého plotu. Jaké další keře by se k těmto keřům hodily? Děkuji.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika