Příspěvky uživatele - 144.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
chili papričky, 2.10.2006
Chilli papričky mi nepálily proto, že ještě nedozrály. Dnes 2. 10. je většina už červených a pálí bezvadně ! Zasela jsem je až v březnu a ono je nutné je zasadit už v únoru. Jinak k pěstování : když už jsem měla lusky, odstranila jsem spoustu listů a... celý příspěvek >
čili papričky, 26.9.2006
Souhlasím s tím, že je možné chilli papričky nakládat stejně jako okurky. Udělala jsem jednu menší skleničku , bez cibule a jsou velmi dobré ! Ostatní úrodu chilli jsem zamrazila, rovněž super !
Mšice, 8.9.2006
Pěstuju lychořeřišnici a někdy jsou na ní maličké černé mšice. Prosím, ví někdo, čím můžu květy a listy postříkat ? Děkuji
Chilli papričky - pěstování v květníku, 8.9.2006
Tak už vím, proč nepálí. Pozdě jsem je vysela. Až dnes teprve začínají trochu  ( velice neznatelně ) červenat a patrně až červené budou pálit - jinak jsem s chilli papričkama velice spokojená, každá rostlinka má10 - 15 plodů velkých a tak 5 - 8... celý příspěvek >
Pěstování rajčat v pytlích, 7.9.2006
Sazeničky si předpěstuju sama. Koupila jsem si rajčata v zelenině  - i žlutá ( ! ). Semínka vyseju v polovině února do větší přepravky doma. Denně rosím a větrám, aby nezahnívala.Když mají čtyři lístečky ( to už mají zhruba 10 cm. ), tak nechám... celý příspěvek >
Paprika karkulka, 7.9.2006
V zelenině jsem si koupila žluté rajčata a protože nám velice chutnala, nechala jsem semínka a sama si předpěstovala sazeničky. Ty nejsilnější jsem si zasadila na balkon - jižní strana, do pytlů od zeminy. Jedenkrát týdně hnojím kristalonem a když... celý příspěvek >
chili papričky, 7.9.2006
Chilly pěstuju prvně. Nasadila jsem je do přepravky. Papričky hodně zalévám a jednou týdně hnojím kristalonem.Dnes 7.9. jsou 70 - 80 cm. vysoké se zelenými plody.Před dvěma dny jsem jednu chilly papričku utrhla a zjistila jsem, že nepálí. Je něco... celý příspěvek >
Odstraňování listů rajčat?, 6.9.2006
Rajčata pěstuju několik let na balkoně - jižní strana, v pytlíkách od zeminy. Když dorostou asi do výše 90 cm., začínám listy odstraňovat. Dnes 6. 9. jsou rajčata přes 2 m. vysoká, téměř bez listů a ještě z plody. Zaštipuju poslední týden v... celý příspěvek >
Rajčata - tuhá, pevná a příliš tvrdá slupka, 5.9.2006
Minulý rok jsem koupila žluté větší rajčata ( Španělská odrůda ). Velice nám chutnala a tak jsem si nechala několik semínek a vypěstovala jsem si sazeničky pro tento rok. Rajčátka pěstuju na balkoně ve velkých igelitových taškách. Jedou týdně hnojím... celý příspěvek >
Chilli papričky - pěstování v květníku, 5.9.2006
Vypěstovala jsem si krásné chilly papričky ze sušených semen, které jsem  asi týden nechala ve vodě .V březnu jsem je na husto nasela do truhlíku a když měly rostlinky 4 malé lístečky, přesadila jsem  12 těch nejsilnějších zhruba 20 cm. od... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika