Příspěvky uživatele - 179.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak pěstovat litchi?, 1.6.2009
Dobrý den, osobně jsem litchi několikrát přesunula a nemyslím si že by mu to nějak extémně vadilo.Se zkracováním bohužel zkušenosti nemám.
Jak pěstovat litchi?, 13.4.2009
Už se někomu v našich podmínkách podařilo pěstovat litchi a mít na něm poživatelné nebo vůbec nějaké plody?
Jak pěstovat litchi?, 31.3.2009
Takže v případě že chci aby rodilo mám ho dávat do sklepa či chladné komory? Mám šanci aby plodilo v květináči?
Jak pěstovat litchi?, 30.3.2009
Takže se nemám obávát přesazení v létě z květináče na záhonek? Neumrzne přes zimu?
Jak pěstovat litchi?, 29.3.2009
Dobrý den, už několik let obstojně pěstuji litchi, ale prozatím ještě nezačala ani jedna rostlinka kvést a tedy ani rodit. Jak dlouho v průměru trvá než rostlina začne plodit?
Jak pěstovat litchi?, 29.3.2009
Dobrý den, už několik let obstojně pěstuji litchi, ale prozatím ještě nezačala ani jedna rostlinka kvést a tedy ani rodit. Jak dlouho v průměru trvá než rostlina začne plodit?
Vysvětlí mi někdo rozdíl v křovinořezech Solo?, 18.2.2009
Dobrý den, protože na tomto fóru je řada odborníků z oboru a jiných dobře informovaných lidí, mohl by mě někdo z nich vysvětlit trochu zevrubněji v čem jsou rozdíly u křovinořezů farmářské řady SOLO SB 142 a 154 proti profi značkám SOLO 142 a 154?... celý příspěvek >
Husqvarna R 152SVH-BBC, 22.10.2008
vyděl bych to na reklamaci, mám ji a bez pronlémů
Problém s vyhazováním trávy benzínové sekačky Husqvarna R152 SVH BBC, 17.10.2008
Hezký den, Dříva jsem používal sekačku někde od Mounfilda se zadním výhozem(tráva lítala, koš se plnil).Koupil jsem v domnění dobrou novou mašinu Husqvarna R152 SVH BBC a ouha strouha s pněním koše je ouvej.stačí nabrat trochu hlíny a je ucpáno, nebo... celý příspěvek >
Doporučte strunu, která se nespéká, 12.9.2008
Když jsem vznesl úvodní dotaz na strunu, která se nespéká, nepředpokládal jsem, že se z toho vyvine tak obsáhlá polemika o příčinách spékání. Pro ty, co se ptali v jakých podmínkách byla struna provozována sděluji, že byla sekána letošní druhá seč... celý příspěvek >
Doporučte strunu, která se nespéká, 6.9.2008
Při větší a dlouhodobější zátěži čtyřhrané oranžové struny prům.2,4 mm zakoupené v Mountfieldu a použité v křovinořezu SOLO SB 154 dochází k jejímu spékání nebo se napeče i na cívku. Doporučtě mě prosím vhodnou strunu, kterou máte dobře vyzkoušenou... celý příspěvek >
Lze použít vodu z bazénu na zalévání květin?, 24.8.2008
Jedná so o obyčejný kruhový bazén s 9m3 vody, kde již před 14 dny jsem vyjmul chlovorací tabletu. V bazénu, který máme především pro děti, se již nikdo nekoupe, protože je venku chladno a ani řasy se zatím netvoří. Myslel jsem, že když to ještě tak... celý příspěvek >
Lze použít vodu z bazénu na zalévání květin?, 23.8.2008
Končí sezona a budeme vypouštět venkovní bazén. Ptám se těch zkušenějších, zda je možné použít vodu z bazénu k zalévání venkovních květin bez rizika jejich poškození?  Podotýkám, že voda byla filtrována přes pískovou filtaci a žádné jiné... celý příspěvek >
Který z křovinořezů Solo, 4.8.2008
Vážení panové, můj dotaz zněl "který z křovinořezů SOLO", tudíž očekávám zkušenosti rady a názory ke křovinořezům SOLO. Pokud již nemáte nic konkrétního k věci, v tom případě vzájemné výměny názorů na téma kdo kterou značku či firmu... celý příspěvek >
Který z křovinořezů Solo, 3.8.2008
Ještě k té rozdílné ceně na Slovensku. V Čechách je podobný cenový rozdíl mezi křovinořezy SOLO ve farmářském provedení a v profi verzi. Například SOLO 154 PROFI stojí cca 17900,-Kč, SOLO 154 SB farmářský s motorem SOLO cca 11900,-Kč, výkonově téměř... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika