Příspěvky uživatele - 48.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna x Stihl, 21.4.2009
Přidám taky pár poznatků jelikož jsem vlastnil jak pily HQ 365,371 tak i MS440 a 460.Nelze jednoznačně tvrdit, která je lepší každá má svoje. HQ 365,371 praskly mi dost často pružiny antivibračního systému za rok jsem je stihnul vyměnit všechny ale... celý příspěvek >
Red Haven, 27.9.2008
Jsem liberečák a broskev Red haven mám 5. rok. Plody jsou skutečně velké od pecek jdou sami. Z toho 1 stromu mám cca 50 kg plodů. Ale každý rok, když je strom v květu ho setřihám o více než 50%. Všechny větve do koruny - absolutně, strom tvoří... celý příspěvek >
Jaký olej na mazani retezu do pily?, 19.8.2008
Já vím že název tématu je jiný ale pan J.S.se zeptal a já mu jen odpověděl.Pokud bude chtít zodpovědět do budoucna i jiné otázky týkající se těžařů v ČR může založit nové téma.
Jaký olej na mazani retezu do pily?, 19.8.2008
Když od těch 40000 Kč fakturačních odečteme náklady na provoz, dopravu do lesa cca 40km denně, soc.a zdrav.pojištění a daň z příjmu tak nám zůstane tak něco kolem 26000 kč čistého což si myslím není zase takový balík při té dřině a práci za... celý příspěvek >
motorové sekačky Oleo Mac, 30.6.2006
Ahoj, koupil jsem motorovou sekačku na trávu Oleo Mac MAX 53 VBX. Byla mi sympatická svojí robustností - tudíž jsem usoudil, že by mohla něco vydržet oproti podobným strojům s různýma "vychytávkama", které ovšem po pár měsících případně... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika