Příspěvky uživatele - 177.173

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nová větev s čistě zelenými listy na javoru Drummondii, 30.9.2009
Děkuji, pane Josefe.
Hvězdnice, které zakrsly, 30.9.2009
Děkuji Marie, zkusím jich pár přesadit a uvidíme. Marcela
Nevybarvené netřesky, 30.9.2009
Milá Hančo, slunce mají spoustu, ale zálivky možná také. Některé jsem měla sesazené s rozchodníky v mísách, které byla na slunci a vysychaly, takže jsem je přiměřeně, jednou za pět dnů zalévala. Ale to je asi moc, že? No, doufám, že se možná na... celý příspěvek >
Hvězdnice, které zakrsly, 25.9.2009
Dobrý den, již druhý rok mi "zakrsávají" hvězdnice. Nejdřív jim rostou lístky normální velikosti a v normální vzdálenosti od sebe, ale pak se najednou zastaví, stonek roste velmi málo a je pokryt miniaturními lístky.  Některé... celý příspěvek >
Nová větev s čistě zelenými listy na javoru Drummondii, 25.9.2009
Dobrý den, na javoru Drummondii (Acer platanoides Drummondii), který má zelené listy bělavě lemované, mi vyrostl v červenci výhon se zelenými, nelemovanými listy. Všechny ostatní výhony mají "pravé" barvy. Mám ten zelený výhon ustřihnout?... celý příspěvek >
Nevybarvené netřesky, 25.9.2009
Dobrý den. Mám problém: netřesky, které jsem koupila na jaře, ztratily všechny své původní vybarvení. Místo krásně červených, zelených s rudými špičkami, atd. jsou teď všechny takové zelenošedé, některé mají i tmavé okraje. Čím to může být?
jak zastínit kořen plaménku, 11.8.2008
Všude se píše, že má být kořen plaménku zastíněn. Ale jak? Stačí jej obložit třeba oblázky (tedy jen pokrýt zem nad kořenem), nebo je nutno také přistínit trošku nadzemní části? V tomto případě bych velmi ocenila radu, jakou rostlinu tam vysadit --... celý příspěvek >
Jabloň do menší zahrady s horší půdou, 15.3.2008
Děkuji moc, pane Josefe. Vůbec by mne to nenapadlo. Prohlédla jsem bezprostřední okolí, ale nikdo tady jabloň nemá. Jsou tu, ale ukryté za velkými domy. Budu si muset vybrat nějakou samosprašnou rostlinu.
Přesadit azalku teď nebo ne?, 15.3.2008
Dobrý den, mohu přesadit azalku ještě teď? Ještě neraší. Kolik použít rašeliny? Díky, Marcela
Jabloň do menší zahrady s horší půdou, 28.2.2008
Dobrý den, rádi bychom si na zahradě zasadili jabloň jako jediný ovocný strom. Jedná se o menší zahrádku, která se nachází v Praze 9 u Klánovického lesa. V zahradě je k dispozici už jen jedno místo. Jedná se o... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika