Příspěvky uživatele - 52.207

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
A co tento keřík je to nemoc?, 1.8.2008 Obsahuje fotku
Zdravím-letos jsem se poprve dala do pěstování-nasadila jsem jen tak 70 keříků rajčat bez hnoje jen tak.Koupila jsem bambusové tyče-vím nejsou moc dobré, ale je to začátek-Vše je OK rostou, ale u 2 keříků jsem našla tohle tu černou čárku-myslíte, že... celý příspěvek >
Slunečnice 4-5metrů, 1.8.2008
Těším se na foto:)) dala jsem do broskví naši ostudu-téma stříhání jednoduše-poradíte dá se zachránit-nebo je lepší ji zlikvidovat?mám už nasazené tento rok miminka, ale tahle když dá broskev tak to je obr a hodně sladký-jenže se o ni nikdo... celý příspěvek >
v jakém stadiu máte melouny?, 1.8.2008
Je jich více, ale nevím kolik jich dojde-a co vy -nějakou fotku i vy začátečníci prosíííííím:)))papa
v jakém stadiu máte melouny?, 1.8.2008 Obsahuje fotku
Tak tohle jsou moje melounky:)) myslela jsem, že budou pruhované-od začátku to tak vypadalo-letos tedy poprvé, ale nevííím asi nepoznám kdy se sklízí:)))
Stříhání jednoduše - broskev, 1.8.2008 Obsahuje fotku
Tak tohle je má brosve kaput:((myslíte že se dá zachránit?nebo zrušit.Jak vydíte dlouhé větvě a nikde nic až někde na konci tenké větvičky plody je hooodně vysoká řekla bych tak 3-3,5m.Nebo poradíte něco jiného?děkuji
Stříhání jednoduše - broskev, 31.7.2008
Ještě k prvnímu dotazu-třeba, že byste mi to někdo nafotil(ty Vaše) a podrobně popsal a ukázal-aspoň si to budu pamatovat a možná více lidí to bude taky zajímat:))
Stříhání jednoduše - broskev, 31.7.2008
To byl první velký dotaz a druhý dotaz na zahradě mám jednu starší broskev-totalně hrůza-nestříháná-vysoká-dlouhé suché větve a někde na konci listy zkroucené a pár nasebe nelepených broskví-které vždy většinou upadnou-opravdu škaredá broskev-co sní?... celý příspěvek >
Stříhání jednoduše - broskev, 31.7.2008
Poprosím Vás tento rok na jaře jsem si vysadila broskvičku a meruňku-(jsem začátečník)takže myslím, že tak 5 roků nestříhat jen postřik proti kadeřavosti-doufám, že to říkám správně-kdyžtak raďte a opravujte.Potom u stříhání budu si zachovávat 4... celý příspěvek >
Slunečnice 4-5metrů, 31.7.2008
:))) tak to je pěkné:)) s napětí očekávat co vyroste:))) jak píšete něco bílého... že Vám tam roste-napadl mě možná bˇílí lilek-ovšem ten je vynikající nebo co nějaká obr velká ředkev:))) anebo nějaký ufooon:)))pak pisněte co to bylo:))nebo sem dejte... celý příspěvek >
Slunečnice 4-5metrů, 30.7.2008
Tak už nejsem sam:)) a co vy ostatní:)) pochlubte se! někdy je v sáčku opravdu něco jiného-nasadila jsem si kopr a vyrostla pažitka:))) a mezi rajčáty klasik jsem měla i cherry.Já jsem ty moje dvě sluníčka nedala k plotu, ale u jabloně a tak tam... celý příspěvek >
Slunečnice 4-5metrů, 29.7.2008
Wauuuu:)))) 7,76,m, tak to jsou ještě miminka:)) ale do září je ještě čas-možná kdybych ji pohnojila na počátku a více se ji věnovala věřím, že toho rekordu se dotkne:))) ale kdyby, kdyby... a co u Vás jaké jste měli nejvyšší?až půjdu na zahradu, tak... celý příspěvek >
Celer 2, 29.7.2008
Danielo moc děkuji-myslela jsem, že už je pozdě-leze nějak pomalu vše-to bude tím hnojem:))) až tedy na moje dvě slunečnice a to si přečtěte v novém tématu slunečnice:)))zda je to normální.Takže pod tímto názvem mrkvičky najdu:)) děkuji.Včera jsem... celý příspěvek >
Slunečnice 4-5metrů, 29.7.2008
Omlouvám se, ale nevím kam ji zařadit-mám dotaz na zahrádku jsem si dala dvě slunečnice jedna má tak 3m..možná více a má jen tak 20cm květ-ta druhá mi připomíná tágo:))) pořád roste do výšky.Ta má už myslím více než 4m a stále zavřený květ a stále... celý příspěvek >
Rajčata, 29.7.2008
Mirku, ty zelené rajčátka to Vám jistě odpoví někdo z Ukrajiny-měla jsem je od jedné kamarádky od tama a mňam:)))mooooc dobré-tam je má skoro každá rodina:)) tady zřejmě už je taky někdo zavařuje-pokud dostanete receptík napište ho-děkuji:))
v jakém stadiu máte melouny?, 29.7.2008
Pane Milane, odkud máte fíkovník-už ho dlouho sháním a nikde nic a už Vám plodí!!! paráda-úplně mi děláte chutě čerstve utženým fíčkem:)))naposledy v Chorvatsku ze stromu-jéjeee..
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika