Příspěvky uživatele - 70.75

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubovíní švestek, 1.1.2024
A co vaše rouby švestek, jak si vedou? U mě je situace následující. Bosenská - roste slabě, spodní větev Nancyské mirabelky Dolanka - ujala se pěkně, dalším rokem růst roubů zeslábl Jajo - velmi slabý růst Černošická - na spodní větvi... celý příspěvek >
Počasí, 1.1.2024 Obsahuje fotku
Dnes je 1.1. Nový rok Pranostiky: - Hospodář si první leden pamatuje, ten mu na budoucí rok ukazuje - Jakým kdo je na Nové rok, takové bude celé rok - Je-li dopoledne na Nový rok pěkně, bude příznivé počasí o žních v kraji, je-li pěkně... celý příspěvek >
Kadeřavost broskvoně 2024, 1.1.2024
Signalizace kadeřavosti broskvoní http://www.amet.cz/
Madame Verté, 31.12.2023
Pan PP řekl:  Ty M. Verté postupně zrajou a jsou jak jinak, vynikající. Je to z na prstech jedné ruky počítaný rok, kdy u nás dozrály. Proč vlastně nikdo nepěstuje jednu z nejchutnějších hrušek. Plod z úvodu vlákna je pradávná minulost.... celý příspěvek >
Ninfa, 31.12.2023
A ještě určitě budou, alespoň občas. Proto je dobré mít připravenou odrůdu kvalitní, léty vyzkoušenou, kde se bude jednat o mimořádný chuťový meruňkový zážitek, a hlavně se zráním už na přelomu června a července, nikoliv v době zrání hlavních odrůd... celý příspěvek >
Degustace vlastních nebo kupovaných plodů jádrovin, 31.12.2023
Dnešní degustace: Čistecké lahůdkové, Tango, Kidd´s Orange. První zmiňované sice začíná pomalu ale jistě moučnatět, přesto plody z Vysočiny drží rekordně dlouho proti těm z teplejších poloh. Chuť stále typicky aromatická. Tanga bylo mnoho a je to... celý příspěvek >
Verity, 31.12.2023 Obsahuje fotku
Pohovořte krátce o odrůdách ovocných dřevin, které pěstujete. Na fotce je například kanadská pološvestka VERITY. Našla tato odrůda uplatnění na vaší zahradě? Prozatím se u mě jedná o dosti sladkou až fádní chuť této odrůdy. Oproti úvodní fotkám... celý příspěvek >
Ninfa, 30.12.2023
Jak jsem psal, utržené ze stromku byly to samé jako v prodeji. Proti Leskorám a Radkám nula bodů. Odolnost k mrazu v květu žádná. Chápu, že u tebe jsou v tomto ohledu problematické i jiné odrůdy.
Ninfa, 30.12.2023
Pro pana MH. Ninfu jsem dávno zlikvidoval. Chuť plodů stejná jako chuť plodů koupených o měsíc dříve v místní Jednotě. 
Počasí, 30.12.2023 Obsahuje fotku
Zítra je 31.12. Silvestra (muž z lesa), vážení přátelé, dříve Sylvestera. Protože 31. prosince r. 335 zemřel papež Silvestr I., tedy na konci roku, proto na tento den připadají silvestrovské oslavy. Pranostiky: - Když na Sylvestera ráno sluní, v... celý příspěvek >
Rougecot, 30.12.2023
A jak jsou na tom s rozkvétáním meruňky z východu, kde nejsou takové teplotní výkyvy jako zde.  V zimě sníh, mráz, zima delší, v době kvetení meruněk už pravděpodobně nemrzne. Mám naroubovanou tu Okťábrskou a ten Šalach, tak jsem zvědavý, kdy... celý příspěvek >
Potřebuji tip na dobrou švestku, 30.12.2023
Na St, Julien mám Presentu, a jak jsem psal, roste úplně stejně jako Mikešovi13. Slabě. Nejdříve rostla pěkně, po vstupu do plodnosti se růst zastavil. Při velkém suchu a nepřítomnosti zavlažujícího, dokázala být i povadlá. Hlavní meruňka na... celý příspěvek >
Chrastavitosť: "rezistenty" versus "nerezistenty", 30.12.2023
Zajímavé, že si někdo v době Admirálů, Barbín a Lyr, vzpomene na Denár (odtud známý výrok: "Produktu chválíte, ale Denár ten vám nejede, a teď ještě Berlepš"). Proč ne, já jsem si taky koupil stromek Lipna, protože mně plody chutnají a roub by se na... celý příspěvek >
Počasí, 29.12.2023 Obsahuje fotku
Pro staromilce, nebo-li příznivce starých, dávno minulých dob něco ke včerejšímu dni. 28.12.. Měla sice svátek Bohumila, ale dříve to byl svátek Mláďátek betlémských. Pranostiky k tomuto dni byly tyto: - Je-li na Mláďátka mlha, mrou děti -... celý příspěvek >
Rougecot, 29.12.2023
U Trnavy, a ta je kousek od Bratislavy. Celé je to nížina kolem 200 m.n.m. Trnava má 164 metrů. Jinak ty "COTY" jsou pro nás špatná volba. Letos přežilo dost plodů VP, nějaké Leskory, Bergeron. Zmrzl i takový Harogem, což je kanadská odrůda. Zmrzlo i... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika