Příspěvky uživatele - 231.171

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mšice na paprikách, 30.7.2009
Také máme problém ve skleníku s mšicema. BIO prostředky jsme vyzkoušeli, ale nefungují. Postříkali jsme papriky Pirimorem a za pár dnů mšice znovu. Řekla bych, že nejlepší je Mospilan. Ten zatím zaúčinkoval nejlépe. 
Paprika - nevím co s ní je, 19.7.2009 Obsahuje fotku
Letos se nám nevedou papriky. V místě kde se stonek rozvětvuje začínají usychat, hnědnout a vrchol rostliny uvadá. Manžel to postříkal Previcurem, ale nepomáhá to. Je to plíseň nebo padlí? Poradí někdo jak se toho zbavit? Děkuji Eva
Co je to za keř?, 22.6.2009
Dík za odpověď. Není to z naší zahrada, někde jsem to vyfotila, připadal mi ten keř neobvyklý.
Co je to za keř?, 22.6.2009 Obsahuje fotku
Prosím ví někdo co je to za keř?
Pekingské zelí, 14.3.2009
Prosím můžete mi prozradit, které dva druhy se dají pěstovat na jaře? Ráda bych to vyzkoušela. Eva
Hniloba plodů broskví, 20.7.2008
Broskev začíná dozrávat, ale hodně plodů nahnívá. Nevíte někdo čím by to mohlo být. Pomohl by předem nějaký postřik?
Skleník, 5.11.2007
Děkuji za odpověď, také jsem si to myslela, že by to asi nepomohlo, ale člověka napadne ledacos.
Skleník, 3.11.2007
Ve skleníku pěstujeme jen hroznové víno a papriky. Letos bylo na paprikách hodně mšic. Několikrát jsem je stříkala, ale vždy se  po čase objevili znovu.. Myslím, že ty mšice musí být i v půdě. Nešlo by zem ve skleníku zalít nějakým prostředkem... celý příspěvek >
Klívie s bílým květem, 26.10.2007
Vůbec jsme netušila, že klivie je také bílá, ale  moc se mi líbí, tak tu bych si určitě ráda koupila.
Waigelie, 12.10.2007
Všem vám moc děkuji za rady eva
zásilková zahradnictví, 10.10.2007
My jsme si u Starkla koupili stromkové rybízy a zašly. Ale to jsme je kupovali osobně a sami si je vybrali. Větvičky vypadaly dobře a kořen byl zabalený.Vůbec se to neujmulo. Jinak např. vystavené sazenice jahod mají hrozné, to bych si nikdy... celý příspěvek >
Waigelie, 10.10.2007
Vypěstovala jsem si waigelii sama, tak, že jsem zasadila větvičky a ono se to kupodivu ujmulo. Ale asi jsem rostlinu zasadila na nevhodné místo (na stanovišti je už druhým rokem). Na jaře kvetla a po odvětu waigelie dosti vyčouhla a má jen 2 větve.... celý příspěvek >
Psí víno, 4.10.2007
Proč by se nedalo řízkovat? Já jsem utrhla několik větviček a dala do vody, brzo to pustilo kořeny a krásně se chytlo.
Maliny, 2.10.2007
.Nevím co jsem udělala špatně, maliny jsem po sklizni - staré vystříhala a nové výhony trochu pokrátila. Vyhony  vyrostly a na kocích začínají kvést. Co s nimi? Mám je ještě jednou pokrátit? Prosím poraďte. Děkuji
Mombrecie, 22.9.2007
Letos jsem si na zahrádce zasadila mombrecie. Prosím poraďte, zda se musí na zimu vyndat jako gladioly, nebo je můžu nechat v zemi? Jak to děláte vy?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika