Příspěvky uživatele - 144.83

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak zjistit typ půdy a nadmořskou výšku pro pěstování plodin?, 2.5.2016
Je to okres Blansko, ale zahrada je pomerne vysoko na kopci, kde je dosť veterno a vždy o niečo chladnejšie než v meste, bude to mať nejaký zásadný vplyv na výsadbu? Ešte dodám, že pôda je dlhodobo hnojená konským trusom. Mohlo by to mať vplyv na... celý příspěvek >
Jak zjistit typ půdy a nadmořskou výšku pro pěstování plodin?, 2.5.2016
Dobrý deň, som "nová budúca" záhradkárka a potrebovala by som na začiatok poradiť, či sa vôbec dá zistiť nadmorská výška a hlavne typ pôdy v danej oblasti ČR, kde sa bude moja záhrada nachádzať. Podľa toho by som si následne vybrala odrody plodín... celý příspěvek >
Zavit na mlýnku, 18.1.2014
Je to velikost 10.
Udírna, 18.1.2014
Není důvod izolovat kouřovod. Na co? Kolik stupňů chcete do té udírny hrnout? 80% času uzeni pojedete kolem 60 stupňů. Jinak z toho bude vysušuný kus masa. Nedĕlejte to. Zbytečnĕ si to komplikujete.
Mlýnek na papriku, 18.1.2014
Nepřehřát, jinak bude hořká. Já jsem tak zkazil 5 kg masa do klobás.
Zavit na mlýnku, 18.1.2014
Dobrý večer, nevíte prosím nĕkdo jaký je závit na mlýnku na maso (přechod tĕleso mlýnku/převlečná matice) od fa. Porkert? Potřeboval bych si nechat vyrobit extra protikus k převlečné matici. Díky, Petr
Uzení domácích klobás, 18.12.2013
...parada. Proste klasika.
Uzení domácích klobás, 18.12.2013
Z vlastni zkusenosti - mlynek maso rozmelni a je struktura do "kabanosu". Treba klobasy na peceni pres mlynek parada.Tchan to tak dela leta presmlynek a jeho parky nevydrzi dele nez tyden. Pokud jde o strukturu tj. klobasy, pak narazit narazkou. Ja... celý příspěvek >
Uzení domácích klobás, 18.12.2013
Jako narazku mas? Jsem stejneho nazoru... vybava musi byt.
Uzení domácích klobás, 15.12.2013
Dobry den, jakou narazku jste si poridil? Ja mam v planu, ze si ji poridim taky. Mel jsem vybranou taky dvourychlostni, ale byla u ni poznamka, ze neni vhodna na suche klobasy a salamy. Ja to mam na klasiku parky, cabajku. Nevim co je mysleno "suchou... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika