Příspěvky uživatele - 45.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Podezrely cukr -> sliz, 4.6.2009
Tech kvasnic bylo tak na spicku kavove lzicky. A rikam si co ty vinne kvasinky u durheho pokusu? Na jare jsem opet delal pampeliskove vino a to je v pohode. Je to jakesi podezrele. Zkusil jsem ted rozmichat jen trochu toho cukru ve vode bez cehokoliv... celý příspěvek >
Podezrely cukr -> sliz, 4.6.2009
Rozhodl jsem se vyzkouset letos limonadu z cerneho bezu (kvet). Recept je jednoduchy, udelal jsem vse podle navodu (kvety, citrony trochu cukru, spetku kvasnic kvuli bublinkam) a druhy den se v hrnci vytvorila husta pena. Tak jsem s tim zamichal a... celý příspěvek >
Problém s hrušněmi - spála?, 1.6.2008
Teď mě napadlo vyhledat příznaky spály a obávám se, že to sedí na 100%. V knize 1000 Rad zahrádkářům: černání listů, hákovité ohýbání a černání mladých letorostů, černání plodů. ZASAŽENÉ STROMY NUTNO VYKOPAT A SPÁLIT - to snad ne!?! V ohniscích... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika