Příspěvky uživatele - 248.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky 2022, 30.6.2022
Bez zavaření okurky v nálevu s cukrem zkvasí.           Lída
Cibule v kvetu dotaz, 29.6.2022
Cibule vykvete, když po výsadbě ještě přijdou větší mrazy - proběhne u ní jarovizace (myslí si, že to proběhla zima a je už další rok)       Lída
Papriky 2022, 29.6.2022
Okurky do sklenic bez zavařování, kyselé, povázané celofánem jsme dělali doma, ale jako nálev jsme používali NEDOSLAZOVANÉ Deko, jinak se do sklenic přidával jen kopr. To Deko musí být vychladlé. Podobně jsme dělali kyselou čalamádu z zelených... celý příspěvek >
Mulčování ovocných stromů, 28.6.2022
Pro Jansta: Dusík při mulčování odebírá pouze kůra, piliny a štěpka (spotřebovává ho na rozklad), ale třeba mulčování posekanou trávou dusík dodává .           Lída
Co je to za keř?, 28.6.2022
Josef má pravdu, mám jich na zahrádce několik druhů, jsou to vděčné a nenáročné keře. Pokud budete chtít stříhat, tak v období po odkvětu, protože příští rok pokvete na těch výhonech, co letos... celý příspěvek >
Prosim o nazev, 27.6.2022
KUKY, dobrej, to by mne fakt nenapadlo, máte pravdu.    Lída
Prosim o nazev, 26.6.2022 Obsahuje fotku
Připadá mi to jako nějaká vytáhlá crassula (potřebují hodně slunce), na netu jsem našla tuhle (Crassula sarcocaulis):           Lída
Okousaná cesmína, 23.6.2022
Teď jsem si teprve všimla - vy to máte zasazené v nějakém květináči (truhlíku)?. Napadlo mne totiž, jestli by nejjednodušším řešením nebylo vyndání keříku z půdy, osprchování kořenů (vajíčka, larvy) a zasazení do nové... celý příspěvek >
Okousaná cesmína, 23.6.2022 Obsahuje fotku
Lalokonosci pávě vyžírají ty půlkruhové otvory do listů... Viz foto...  Lída
Okousaná cesmína, 23.6.2022
to SPCH je podpis Mně to vykousání dokulata připadá spíš na lalokonosce a těch se těžko zbavuje (aspoň to píší, zkušenost nemám). Radí sbírat brouky a jelikož vajíčka kladou ke kořenům, larvy ožírají kořenový krček. Chemie prý moc neúčinkuje,... celý příspěvek >
Hnije odspodu?, 23.6.2022
Ještě by to chtělo trochu zkosit hrany kolem dokola, protože jak bude řez zasychat, budou se okraje stáčet dovnitř. Já je v takovýhle případech nechala vždycky "zakořenit nasucho" a sázela až pak. To se dělá takhle:  Zbylou část kaktusu... celý příspěvek >
Nemoc jabloně?, 23.6.2022
Neříkám, že některé odrůdy (ale je to dáno spíš podnoží) nekvetou brzy, ale čerstvě nasazený mladý stromek musí především růst a na fotce nic takového vidět není. Ty plodonoše jsou na větvičkách, které tam musely být už při výsadbě a loňské přírůstky... celý příspěvek >
Nemoc jabloně?, 22.6.2022
Mne spíš zaráží, že stromek druhým rokem tolik kvete, ale přírústky žádné. Vypadá to, že po výsadbě nebyl řezaný, ani letos zjara. Tak to chtělo aspoň oštípat veškeré květy už v poupatech a zjara pohnojit, aby začal růst. Jakmile takhle zababčí, je... celý příspěvek >
Hnije odspodu?, 20.6.2022
Pokud o něm máte pochybnosti, zjistěte si jeho stav. Když ho vyklopíte a podíváte se na kořeny, tak mu tím neublížíte.Pokud bude zdravý, je to OK, A pokud byste zjistil, že odspodu hnije, lze ho seříznout do zdravé části a zachránit. Pokud by hnil,... celý příspěvek >
Hnije odspodu?, 19.6.2022
Tak ho vyklopte a uvidíte, takhle do něj nikdo nevleze... Možné to je. Hned po přesazení se kaktusy nemají zalévat kvůli tomu, aby případná poranění zaschnula. Když jsem ještě měla kaktusy, nikdy jsem je nehnojila a rostly i kvetly... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika