Příspěvky uživatele - 248.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výška natě u brambor, 31.5.2022
Částečně před polehnutím natě pomůže i provázek natažený na kolíkách kolem osázené plochy (pokud ji nemáte velkou).           Lída
Zesílení podnože, 31.5.2022
V tom případě ale snad jedině odizolovat v místě dotyku s rostlinou, jinak jsou moc studené - však si zkuste za mrazu držet v ruce kov...           Lída
A co vaše višně?, 31.5.2022
A hlavně je dobrá i k jídlu, není tak kyselá   Táta ji měl roky na zahrádce a já se na ni vždycky těšila, až pak ji jednou doslova ukroutil vichr právě v době, kdy kvetla.  Lída
Hortenzie nekvete, 30.5.2022
Také mulčuji listím, ale kromě toho ještě na podzim dávám kolem stonků chvojí. K těm stonkům - ono stačí, když vymrznou pupeny...           Lída
Liána neznámá, 30.5.2022
Zřejmě křídlatka. Lída
Engelmannii, 29.5.2022
Píšu takto, protože na stejnojmenný dotaz nechce odpověď odejít (2x jsem to zkoušela). Pro tazatele - na konci těch vzdušných kořínků by měly být přísavky, ten kořínek vlevo vypadá, že se chytá...... celý příspěvek >
Angrešt - řezat zelený?, 29.5.2022
Podobný problém jsem měla s angreštem Karát, rostl jako blázen. Výhony jsem zkracovala i dvakrát za léto, navíc hodně zahušťoval korunu. Asi po třech letech jsem ho z toho důvoidu zrušila, i když chuťově byl výborný.   Lída
Stimulace poškozených kořenu, 23.5.2022
Pokud mu chcete přilepšit, můžete ho pohnojit na list .         Lída
Usychání květů hrušně, 23.5.2022
Mně to připadá jak monilie.           Lída
Chloroza, 23.5.2022
Pardon, Mg je magnésium... Holt už jsem ze školy nějaký čas , omlouvám se. L.
Chloroza, 23.5.2022 Obsahuje fotku
Mangan?  Lída
Napadená jabloň, 22.5.2022
Jasně, mšice. Někdy stačí i jen je rozmačkat, pokud je stromek malý.Mospilan je dobrý, ale pospěšte si, končí mu registrace, snad ho ještě seženete. Ono napadení konců výhonků někdy způsobuje deformity růstu (větvička se zvlní). Nevypadá to hezky,... celý příspěvek >
Aký je to škodca?, 21.5.2022
Pilatka, stříká se při dokvétání.           Lída
Muze to byt spala?, 21.5.2022
Psala jsem nahoře - konce větviček s larvami bodrušky odstřihnout pod místy vpichu. Lída
Čo to môže byť za zver?, 20.5.2022
Nesnažil se tam pes vyhrabat myš? Měly by tam být nějaké stopy. Jinak by velikostí odpovídal tak jezevec .           Lída
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika