Příspěvky uživatele - 168.179

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neidentifikovatelná choroba jabloně, 14.5.2023
Nikdo neví, prosím? 
Neidentifikovatelná choroba jabloně, 30.4.2023 Obsahuje fotku
Dobrý den všem,  naše mladá jabloň (4-5let) dlouhodobě bojuje s nějakou chorobou, kterou nemohu identifikovat. Tradičně ji napadají mšice, se kterými více či méně úspěšně bojujeme. Nicméně tato choroba s tím podle mne nesouvisí. Jabloň má v... celý příspěvek >
Rostliny před tepelné čerpadlo, 1.8.2022
Dobrý den, ráda bych před venkovní jednotku tepelného čerpadla, ze které fouká studený vzduch, zasadila rostliny a vytvořila cca 5 metrů od jednotky něco jako živý plot nebo zástěnu. Jaké rostliny by podle Vás takové podmínky zvládly? Zejména v zimě... celý příspěvek >
Napadená jabloň, 22.5.2022 Obsahuje fotku
Dobrý den všem,  naši pětiletou jabloň napadl nějaký parazit. Jabloň má pro nás citovou hodnotu, zasadili jsme ji k narození syna, a tak bychom ji chtěli za každou cenu ochránit. Některé lístky jsou tak zkroucené, prožrané atd. Mimochodem... celý příspěvek >
Lipnice roční v trávníku, 25.5.2021
Dobrý večer, mohu se zeptat, jak se Vám nakonec podařilo situaci vyřešit? Po letošní zimne se nám v dříve nádherném trávníku ve velké míře objevily světle zelené fleky, které jsou na první pohled naprosto shodné s těmi ze spodní části Vaši srovnávací... celý příspěvek >
Co k Bohemia, 21.3.2021
Děkuji za reakci. Budu tak volit podle odolnosti a chuti. 
Jakou odrůdu zvolit?, 21.3.2021
Moc děkuji za odpovědi i dalším přispěvatelům. Bude to tedy Perla nebo Hargrand.  Pokud najdete čas a chuť i na moje otázky ohledně výsadby, budu Vám moc vděčný.  Mějte se hezky a děkuji. Jste skvělí. 
Jakou odrůdu zvolit?, 21.3.2021
Dobrý den,  moc děkuji za rychlou odpověď. O výsadbě na konci dubna - začátku máje se píše ve většině zdrojů, když člověk dá do Google "kdy vysadit meruňku". Dávalo mi to smysl, protože přeci jen občas přes noc ještě trošku mrzne. Nicméně... celý příspěvek >
Co k Bohemia, 21.3.2021
Zdravím místní osazenstvo, na zahradě máme jabloň Bohemia (tříletou, vysazenou k narození syna). Rádi bychom nyní vedle vysadili ještě jednu jinou odrůdu (k narození druhého syna😊). Dočetl jsem se, že je vhodné vysazovat jabloně ideálně... celý příspěvek >
Napadená jabloň Bohemia, 26.4.2020 Obsahuje fotku
Zdravím místní osazenstvo a moc rád bych požádal o radu. Jsem totiž zahrádkář - naprostý amatér. Máme na zahradě jabloň, tuším, že je to odrůda Bohemia. Máme ji teprve druhou sezonu. Již v loňském roce po celé vegetační období bojovala... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika