Příspěvky uživatele - 212.165

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Shindaiwa v Mountfieldu?, 23.3.2021
Zdravím, rozhodně jsem můj příspěvek nemyslel jako nějakou obhajobu mountfieldu, to jakou kvalitu prodávají jak píšete je obecně známé ale nějaké výjimky se taky najdou (sekery Fiskars, kdysi mulčovač Vari nebo tuším Bertolini asi úplný shit nebude)... celý příspěvek >
Shindaiwa v Mountfieldu?, 18.3.2021
Zdravím, dívat jsem se na ně nebyl takže provedení nemohu posoudit. To že bylo k dostání poslední dobou spíš echo vím, zase na youtube jsou i z poslední doby videa se shindaivou tak bych řekl že je to něco jako dolmar-makita nebo... celý příspěvek >
Shindaiwa v Mountfieldu?, 15.3.2021
Zdravím,  pokud by to někoho zajímalo tak tyto pily jsou v Mountfieldu opět v nabídce (jsou vidět na jejich webu), bohužel za ceny hodně mimo mísu příklad jejich Shindaiwa 501 sx 16490 a běžně prodaváne Echo 501sx jsem našel za 11995 (za... celý příspěvek >
Shindaiwa v Mountfieldu?, 29.1.2021
Zdravím, náhodou jsem brouzdal po pilách a narazil jsem na tohle: Benzinová motorová pila Shindaiwa 451s Benzinová motorová pila Shindaiwa 501sx Benzinová motorová pila Shindaiwa 601sx Že by se v Mountfieldu pochlapili a začali... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika