Příspěvky uživatele - 142.40

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pes a bouřka, 21.6.2009
S tim vam asi nikdo nepomuze. Mel jsem fenku voriska a ta se naopak chtela s bourkou a petardami prat. Prestala teprve, kdyz ohluchla. Pak jsem mel jezevcika, ktery se hodne bal. U nej zase bylo potreba pustit nahlas radio aby bourku neslysel. Kazdy... celý příspěvek >
Mravenci na hrušni a zkroucené listy, 21.5.2009
Pokud zije slunecko sedmitecne v ciste prirode tak se podle mnozstvi potravy take rozmnozuje a jeho larvy zlikviduji vetsinu msic. Tak je to samozrejme i s jinymi predatory a skudci. R.
Cim promazat pridrene lozisko?, 30.4.2009
No prachovka byla malililinko poskozena. R.
Meteostanice na zahradě?, 9.3.2009
Pri koupi se hlavne vyvarujte levnym meteostanicim, ktere nemeri zrovna nejpresneji. Rodicum jsem koupil meteostanici s venkovnim teplotnim cidlem, vodotesnym cidlem do bazenu a teplotnim cidlem s merenim vlhkosti do skleniku. Cidla funguji bez... celý příspěvek >
Jaký motor pro Vari IV GCV160/GCV190, 7.1.2009
Pane J.S. pouzivate Hondu i v mrazech? U me uz pri -5 prehnane chladi a olejova lazen je pouze vlazna. Nekdy mam chut pres nej hodit deku, protoze se zacina dusit, ale nevim jestli to je karburatorem, nebo prave tim studenym motorem. Pouzivam olej... celý příspěvek >
kupa rotavatoru, 1.11.2008
S timto s vami souhlasim. Na co kupovat zavazi 1 kg za 50 kc (u vas 2 eura) :o), kdyz se doma nebo ve srotu vali spousta zbytecneho zeleza. A kdyz uz to budete za ty penize kupovat tak vam to muze prodejce klidne predvest. Jak se rika: Nas zakaznik... celý příspěvek >
Garancni prohlidka, 27.10.2008
To je tedy palka. Novy motor Honda stoji pod 7 tisic a B&S take. Nejsem zadny profesionalni zahradnik a s tema par motohodinama rocne a poctivou udrzbou to risknu. Dekuju za Vas cas a at Vam Hondicka slape. :-)
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika