Příspěvky uživatele - 242.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké ovocné stromy pěstovat v kordonu, 7.11.2017
Kvůli úspoře místa si chci na zahradě vysadit kordony z ovocných stromů. Vím, že se tak pěstují hrušky a jablka. Ale šlo by pěstovat např. kdoule meruňky, švestky ale třeba i jeřabiny, nebo tento způsob není pro toto pěstování vhodný?
Slepice sedi na vejcich, nechce je opustit, 12.9.2015
slepičky nemuseli začít pelichat z parazitů, mohly pouze přepeřovat. u slepiček se tento stav hůře poznává. třeba u kačen to poznáte stoprocentně, je od peří celý výběh
Kohoutek, 12.9.2015
Už 2x se mi stalo a je zvláštní, že ne u slepic, ale jenom u kohouků, že měli slepené upně zahnisané oči. Kapal jsem nějakými očními kapkami na zánět a vyléčili se. Zkontolujte tedy kohoutkovi oči. je mi to záhadou, z čeho by to mohli mít, z vlhka... celý příspěvek >
Vietnamské prase nedochůdče - vyroste?, 22.7.2015
dobrý den, strejdovi se narodila vietnamská selátka. jsou jim 2 měsíce, ale jedno je opravdu malinkaté, jako čerstvě narozené. Máte někdo zkušenost zda vyroste, nebo zůstane malé? Sami chováme vietnamská prasata na maso.Chtěla bych si ho vzít jako... celý příspěvek >
Jak poznat Klinkery, 30.5.2015
Dobrý den, u kamaráda jsme začali rozebírat starý dům, cihly si budeme odvážet na podezdívku. Je jich opravdu hodně a my plánovali zápraží kolem domu cca 3mx 20m vydláždit z betonových cihel, které mají vzhled opravdové rumplované cihly. Tak jsem si... celý příspěvek >
Jak otáčet vejce v líhni, 1.4.2015
Dobrý den, mám takový dotaz. Mám menší líheň na 45 vajec, je to poloautomat, takže jsem vejce dala do košíčků a otáčela 2x denně kličkou. Teď tam mám násadovky malých slepic, je jich kolem 60. Proto jsem je položila na rošt s tím, že budu ručně... celý příspěvek >
Jak začít s vystavováním slepic, 1.2.2015
děkuji za vyčerpávající informace. Pokud má moje hejno holanďanek tedy jenom slípky kroužek a kohout který není příbuzný nemá, nemohu je tedy vystavovat společně, nebo je možné, že by kohout dostal kroužek dodatečně?
Smutná slepička, 16.1.2015
výše uvedené problémy měly staré slípky, které zakrátko na vyšší věk uhynuli. Byly zavodněné, v cca 3 letech slípky zaříznout a nenechat je takto dojít, trpí. Moje slípka byla také nafouklá, byly jí 4 roky. Když jsem ji zvedla, vytekla jí ze zobáku... celý příspěvek >
Jak začít s vystavováním slepic, 16.1.2015
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak začít vystavovat slepice, mám chovná hejna holanďanek, kočinek a liliputek a chtěla bych začít vystavovat. Musím být členem nějakého spolku?Některé slepice jsou kroužkované a některé bez kroužku, musí se... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika