Příspěvky uživatele - 22.158

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kořenová čistička, 10.5.2009
mě teda plavou v odkalovacím jezírku volně
Kořenová čistička, 8.5.2009
takže nejlevnější hyacint mají v... bachu za 55Kč, dá se koupit i s několika odnožemi, když si člověk pohrabe ;-) doporučuji ponechat nějaký ten den někde ve stínu než si zvykne na slunce, minule mi je slunko spálilo a už se z toho nechtěly... celý příspěvek >
Kořenová čistička, 6.5.2009
přezimování hyacintu je všude sice hezky popsáno mě se to ale nikdy nepodařilo, pozor na teplotu pokud ho už chcete dát ven, když je nízká teplota jaksi zakrsne a už se mu moc nechce dál růst, v tomto odbobí je na něj ještě trochu brzo, venku je ráno... celý příspěvek >
Patlovina na okraje jezírka, 5.5.2009
já to říkám furt dookola a nikdo mě neposlouchá :-) starý jekor a vydrží to mnoho let, pěkně to nacucne vodu a rostou po tom pak i rostliny a hlavně to odkryté části fólie chrání proti UV
Co s vydrami?, 30.4.2009
to je jak ohradníky pro koně a krávy, jim to vadí, člověku to neublíží
Skákání Koi kapru, 30.4.2009 Obsahuje fotku
myslím, že z každého veřejného vodovodu teče chlorovaná voda :-) chlor ale vyprchá myslím dost rychle, moje ryby si nestěžovany ani při výměně skoro celého obsahu jezírka :-) já bych dal vodu z vodovodu, voda ze studny je vždy naplněná více... celý příspěvek >
Skákání Koi kapru, 30.4.2009
hmmm no mě skačou nad hladinu jeseni když chytají hmyz, kapříci ne, jak jsou velcí? není ty dva metry krychlové málo na takové ryby, teda pokud jsou větší napuštěné týden je dost krátká doba, z vodovodu nebo ze studny? filtrujete jak? vracející se... celý příspěvek >
Imprergnace dřevěného mola, 17.4.2009
bude mít v jezírku ropnou havárii :-))
Průchodky do sudu, 16.4.2009
molitany, které se používají do filtrací mají otevřenou strukturu, tzn. voda jimi proteče, obyčejný molitan třeba z válendy :-) ma strukturu uzavřenou a je naprd :-))
Jak udelat optimální jezírko pro žáby?, 16.4.2009
myslím, že nehrozí nic, pouze Vám pomohou vychytat drobný hmyz a larvy komárů ;-)
Folie nebo plast?, 16.4.2009
při tomto rozměru už bych šel radši do folie a vyjde to dle mne levněji
Domácí výroba filtrace - návod (plánek), 16.4.2009
já bych tu UV lampu dal dřív než na konec ale u UV lapmy je problém v tom, že mě třeba snižuje průtok vody které je schopno čerpadlo vytlačit, jde o to, že když ta UV lampa jaksi zabije to co má tak pokud to máte až na konci jde to zpět do jezírka
Jakou máte filtraci a objem vody?, 15.4.2009
nemusíte se bát mám kosatce kolem jezírka mnoho let, ryby se v nich šťouraj každý den a ne a ne umřít :-)))
Zahradní jezírko - akvarijní ryby, 14.4.2009
můžete je tam přes léto chovat, je jim tam líp než doma v akvárku, problém může být s větší pravděpodobností plísní a zánětů, lépe rostou mají větší prostor a větší výběr stravy, já je dávám do odkalovacího jezírka v kořenovce ale vychytává mi... celý příspěvek >
Jak vysát nečistoty ze dna?, 12.4.2009
protoze se mi vysavac neosvedcil odkaloval jsem normálním kalovým ponorným cerpadlem, pridratoval jsem ho na teleskopickou tyc na malovani a vysaval dno , obcas bylo treba vytahnout a odstranit z nasavaní staré listy ale slo to lip nez se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika