Příspěvky uživatele - 252.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kozí mečení, 11.7.2011
Tak asi se trochu nudí, koza většinu dne tráví pastvou a přežvykováním, jenže vy je na pastvě patrně nemáte a pokud jsou to 6-ti měsíční kůzlata a dostávají takové množství šrotu, tak energie na mečení jim rozhodně nechybí. Nevím jak velký máte kýbl,... celý příspěvek >
Pořízení kozy, 26.4.2011
No vidím, že tazatelka to celkem schytala. Je pravdou, že ani já nemusím lidi, jenž si hrají na farmáře nebo jak to teď v TV a jinde nazývají, nicméně zase bych nešířil fámy typu- koza nežere seno, nevypase zahradu atd. My jsme si pořídili tři kozy... celý příspěvek >
Pořízení kozy, 24.2.2011
Kozy se jen odčervují- zpravidla 2x ročně, jinak samozřejmě musíte počítat s tím, že potřebují přístřešek, vodu, sůl...  Samotnému zvířeti by bylo smutno, tak raději alespoň 2ks. Na svazu je máte za povinnost registrovat, nicméně poradil... celý příspěvek >
Jak se bránit okusu srnkami na zahradě, 25.1.2011
Moje zkušenost je taková, že na srny a ostatní zvěř či domácí zvířata platí jen pořádný plot. Bydlíme kousek od lesa a když jsem zakládal zahrádku, nejprve jsem si na podzim nechal zorat louku a pak na jaře hned postavil plot, z latěk 2m... celý příspěvek >
Dobrá rada, 17.1.2011
tohle pojišťuje více pojišťoven, ale nezaplatí vám všechno, zvlášť když je zvíře častěji nemocné. Podle mě se to spíše nevyplatí.
Zahradnické nůžky Fiskars - nic moc, 17.1.2011
Já jsem zlomil od fiskarsu i ty veliké otočné a to hned ten den co jsem je koupil za 1100kč, s reklamací nebyl problém, ale já osobně už používám jen kovové od oregonu za 336kč. Jinak mám ale od fiskarsu sekery, rýč a super. 
Dotaz k chovu kozy domácí, 16.11.2010
Já bych se tímto návodem neřídil do detailu. Slámu a rašelinu až tak moc potřebovat nebudete, ustájení na hluboké podestýlce stlaní moc nevyžaduje-kozy si pod sebe natahají seno samy. A okno z jižní strany je snad vtip- myslím, že je jedno kde bude... celý příspěvek >
Jaké plemeno, 25.1.2010
Ovce na pastvě se neotráví, to nemějte obavu.Vzhledem k tomu, že vám jde jen o spásání trávy a patrně ne až tak o maso, nedoporučuju z důvodu vyšší pořizovací ceny čistokrevné ovce, ale normální křížence(co se týče vlny, tak tenhle aspekt bych ani... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika