Příspěvky uživatele - 168.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zprovoznění čepadla Al-ko Jet 601, 18.10.2010
Sací hadice by neměla být měkká, jinak se zploští a tím se zavře a na sací hadici je dobré dát koš, jinak Vám voda vyteče a nenasaje se
Sulfacox T kojící králice, 9.10.2010
A ne dny
Podestýlka, 3.10.2010
Nevím, ale já používám hobliny a piliny na podestýlku více jak 10 let a že by to neprospívalo půdě? Hobliny jsou nasáklé močí a pak když jsou v kompostu (ten mám odložený přez rok) tak ani nevím, že tam byly.Ono možná taky záleží jakou máte půdu.
Motor Tecumseh, 1.10.2010
Pokud Vám motor startéru točí a pastorek je přitažen.tak musíte rozdělat pastorek.Je tam spojka a ta může prokluzovat.Pokud je to jak u auta, jsou tam jehly, které mohou být smetené.
Podestýlka, 27.9.2010
A proč ne na zahradu?
Odtok moci, 24.9.2010
Při výrobě nové králíkárny jsem si udělal místo podlahy, takovou vanu z plechu a vylepil jsem ji IPOU.Při čištění vanu vydělám, odnesu a vysypu na kompost.Pak ji vypláchnu proudem vody a dám na zpět.Vysypu hoblinamy (pilinamy).Sice je to těžší (na... celý příspěvek >
Králikárna - stavba, 19.9.2010
Prohlédněte si článek Stavíme králíkárnu.
V létě se neudí?, 29.6.2010
Udí se i vlétě, ale maso, které máte naložené, do uzení Vám nesmí projít teplem nebo se nějak ohřát.Zpracovávat se musí (pokud můžete) při stejné teplotě, jak bylo naloženo,to je chladné
Čím je vhodné sekat vysokou trávu?, 17.6.2010
Ono, když je to u řadových domků a zahrádky jsou jedna vedle druhé a pak to kvete a semena vám zaplevelí Vaši zahradu, tak jem zvědav jak budete reagovat Vy.A pokud se nepletu, tak s tím počítá i zákon (a zákon.........)
Čím je vhodné sekat vysokou trávu?, 16.6.2010
Přesně tak.Teď, v pravé poledne, mi to začal dělat soused s motorovkou(taky těch 200 m2).Od zimy si toho nevšímal, vysemenilo se to do všech zahrad
Kurník - izolace?, 4.5.2010
Já měl na mysli, že jedou a nemají ani chvíli oddych ve snášení. Jinak
Kurník - izolace?, 4.5.2010
Chudáci slepice. Ty si užijí.
Automatické čerpadlo pro zavlažování z nádrže na dešťovou vodu, 28.4.2010
Ještě bych měl takový návrh.Zkusit zařadit před čerpadlo (vodárnu),,škrtící ventil,, který Vám bude propouštět jen potřebné množství vody a tím Vám nebude kolísat tlak.Čerpadlo nebude mít takovou zátěž, ale mohou vznikat bublinky, ale to se dá taky... celý příspěvek >
Podpěra pro fazole, 14.4.2010
Já jsem si v tu chvíli nemohl vzpomenout na,,kari,, síť.Mám z ní udělané dvě stěny, jednu pro pnoucí růže, které mi oddělují kompostový prostor a druhou, která mi kryje zeď.A když se to natře vhodnou barvou, tak ani nevíte, že je tam.
Podpěra pro fazole, 13.4.2010
A co použít,,betonářskou síť,,.Mám z toho udělanou opěru pro okurky, takovou trojnožku ve skleníku.Používáme to víc jak 5 let, je to stabilní a po sklizni to jen strhám, bez poškození opěry a poskládám na sebe.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika