Příspěvky uživatele - 9.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Gloxínie, 28.6.2015
Mám takový menší problém. Doma mám gloxínii s červenými květy po okraji lemovanými bílou. Ta však rozkvete a po chvilce květ upadne. Dělám co můžu. Starám se o ni tak, jak se má ale ani mnoha rad prostě nepomáhá.
Kdo mi zabíjí slepice?, 13.8.2013
Dva dny na to, jsem brala kolo z garáže, a za mnou nějaký pískot, poskakování.Říkám si ti ptáci to přehání,"po zahradě se prohání konipásci", otočím se..a ony dvě mladé kuny, si vesele poskakovaly, lekly se a utekly zpátky k potůčku. Byly nějaké... celý příspěvek >
Kdo mi zabíjí slepice?, 30.7.2013
Dnes jsem našla zakouslou slepici, odpoledne,asi 13,30. pár dalších slípek chybělo, další i z kohoutem v kurníku v koutku, ani nepípli.Za další tři hodiny vylézaliostatní. nemohla jsem pochopit, cose stalo, když peří bylo jen z té jedné, poostatních... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika