Příspěvky uživatele - 80.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pojezdová sekačka Green Jet z OBI, 20.6.2008
Dobrý den sekačku Green Jet nam přinesl zákazník do servisu.Byla koupena v OBI za 5890 Kč. Po dvou dnech sečení mu přestal jít pojezd. Závada je zapříčiněna velice špatným uložením ozubené pojezdové příruby ke kolu a podimenzovanýma pastorkama.... celý příspěvek >
Vadná svíčka NGK-CMR 7H, 20.6.2008
Dobrý den, je pravda, že poslední dodávky svíček NGK-CMR 7H jsou opravdu špatné. Dodavatelem nám bylo řečeno, že byla vyrobena špatná várka. Tak nevím, ale NGK je zase na druhou stranu povařována za jednu z nejkvalitnějších.Náhradu jsem... celý příspěvek >
Vhodná kombinace odrůd, 31.10.2007
Dobrý den prosím o radu, bydlím v mrozové kotlině a všechny odrůdu třešní co jsem vyzkoušel, tak na jaře omrzly, je nějaké odrůda odolnější. Děkuji
Lze upravovat živý plot z lísek?, 11.10.2007
Dobrý den, něco podobného mám já doma, ale lísky moc nedoporučuji, nezdá se mi moc vhodný na živý plot.
Krovinorezy Zenoah Komatsu, 26.7.2007
Dobrý den, KOMATSU ZENOAH BCZ4000DW má následující parametry. Motor:Komatsu ZENOAH  GZ40N Obsah 40,1 ccm Váha: 7,1 kg Tento model má unikátní motor KZ Strato- Charged, který splnuje již novou nastupující emisní normu Euro2, která... celý příspěvek >
Travní traktor Ibea VAA15C4H, 22.3.2007
Zdravím,  zahradní techniku IBEA znám velice dobře z mého působení ve Velké Británii, myslím si že to je-alespoň tam hned po Mountfieldu  nejoblíbenější značka. S tímhle typem travního traktoru, jsem se  osobně nesetkal, ale... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika