Příspěvky uživatele - 51.179

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přelitý trávník, 27.4.2013
Nechte přírodu trochu svému osudu. Ona sama ví co dělat. Však ono to tam jednou vyleze. Chce to trpělivost.
Kamčatská borůvka - proč se jí nedaří?, 27.4.2013
Opravdu ji zkuste chvilku ignorovat... on ten zimolez je zvyklý opravdu strádat. Méně je někdy více. Nechte zeminu vyschnout, trochu jej potrapte. Ten "chudáček" to dožene až se budete divit.
Kamčatská borůvka - proč se jí nedaří?, 24.4.2013
Trpělivost, vydržet tak tři roky. Potom nebudete vědět kam s tím jak se to rozroste.
Jakou keramickou pánev?, 3.4.2013
Já mám tři keramické pánve už přes dva roky, vaří se na nich dost intenzivně. Úbytek "antiadhezivity" nepozoruju. Ale je fakt že do nich zbytečně nešrábu kovovými nástroji, nedrhnu drátěnou a nedávám do myčky. Jenom vytřu papírovým ubrouskem. Ono víc... celý příspěvek >
Byl to potkan?, 17.3.2013
malý klokánek!
Je už pozdě na stříhání ibišku?, 16.3.2013
A vemte to hodně dole. Ibišek můžete stříhat kdykoliv a čím víc, tím líp.
Jakou keramickou pánev?, 14.3.2013
Euro-, Eko-, Bio-... to jsou předpony které mne zvedají ze židle. Mezi Bio pánví a jakoukoliv jinou keramickou pánví je rozdíl právě jenom v ceně. Samotná technologie keramického povlaku je převratná a úžasná. Bez ohledu na to jestli to nazvou Bio...... celý příspěvek >
Dracéna - nový list vždy zhnědne, 7.2.2013
Přelito. Je nutno omezit zálivku, zalévat až když květináč vyschne.
Likvidace krtků, hryzců aj, 7.1.2013
Já mám taky docela dobrou zkušenost s gelem. Sice nebojuju s krtky (ty jsem vyhnal pískátkem) ale s hraboši - spotřebuju asi dvě kartuše za rok (zahrada 600 m2), boj nikdy nekončí, ale populaci udržuju v přijatelné míře. Jak se objeví nové díry,... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 28.12.2012
Jo - je to ono, jak jsem psal výše. Akorát překlep... má tam být McCabe, ale google si s tím poradí. Díky. Nicméně pod tímto názvem si to fakt nepamatuju. Ale to může být chyba na mé straně.
Destilační přístroj, 28.12.2012
Tak to jsme tedy naprosto v souhlasu. A mimochodem - já jsem končil VŠCHT v roce 1982... takže jsme asi spolužáci :-)
Destilační přístroj, 27.12.2012
No - abych řekl pravdu, mám sice vzdělání v tomto oboru, nicméně jsme tento diagram takto nenazývali ani ve škole. Jde zřejmě o konkrétní aplikaci obecnější teorie destilace na destilaci aloholu. Pro nás to byl tedy "diagram fázové rovnováhy... celý příspěvek >
Krtci, hraboši, hryzci - co vlastně dělají v zimě?, 20.12.2012
Dobrý den, po několika teplých a deštivých dnech slezl sníh a s hrůzou jsem zjistil že záhonky i trávník je provrtaný děrami a chodbičkami po těch potvorách zmiňovaných v nadpisu. Nevím přesně o co jde, ale krtince to nedělá. Takže předpokládám... celý příspěvek >
Využití vylisované jablečné drti, 10.11.2012
No a navíc - po výrobe druháku moštu nebo po opětovném vykvašení a vypálení se přece výlisky neztratí! Vnikne sice produkt nějaké nižší nebo pochybné kvality a opět zůstanou překvapivě výlisky.
Kolko odobrat metylalkoholu, 21.9.2012
A přidám jednu čerstvou zprávu z VŠCHT: První výsledky rozeslány a testování pokračuje První výsledky – všechny negativní – byly rozeslány necelým třem stovkám zájemců, kteří si nechali v uplynulém týdnu na VŠCHT Praha bezplatně otestovat... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika