Příspěvky uživatele - 21.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Honda GCV 160 - maximální otáčky, 15.3.2011
Dobrý den, poradil byste mi prosím, jak zvýšit u GXV 160 max. otáčky? Mám je nastaveny jen na 2800 ot/min a dle serv. knížky by měly být 3600. Doufám, že mi to pomůže rozchodit bubnovou sekačku, která díky tomu neseče.Otáčkoměr si půjčím u známého v... celý příspěvek >
Dvoutakt: Jak dlouho může být připravený mix, 15.7.2008
A někde zase dokonce píší, že by ani čistý benzín neměl být starší než tři týdny
Křovinořez Honda UMK 435 - zkušenosti, 6.6.2008
Mám křovinořez Honda 435 asi měsíc. Oproti Stihlu, který jsem měl před tím je výrazně tišší (tak, že slyšíte při sekání např. i letadlo letící ve střední výšce a při sekání delší dobu nemusíte používat chrániče do uší), motor jde kultivovaně, lehce... celý příspěvek >
Kterou popínavku na terasu?, 25.9.2007
Můžete mi prosím někdo poradit co by bylo nejlepší na terasu, kde celý den svítí slunce, chtěla bych popínavku kvůli soukromí (máme terasu z půlky na ulici) a taky aby to dobře vypadalo, jenže by musela být v květináči, všude máme beton. Prosím... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika