Příspěvky uživatele - 218.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Žloutnutí listů u rajčat, 9.4.2010
Presne kvoli tomuto problemu som sem zabludil aj ja... mam priesadky papriky a paradajky (rôzne druhy) na okne, pekne vyrastli, maju 4 listky, ale nejak zacinaju zltnut a listky sa tak stiahli k sebe, akoby paprika chcela hodit sipku do vody.... mam... celý příspěvek >
Jonsered cs2145s, 28.3.2010
mojmu bratovi to pila robi to iste a nevieme si dat stym rady nasies si uz kde bola zavada
Seřízeni motoru Briggs/Stratton Intek, 19.1.2010
Problém môže byť v karburátore pokiaľ už není vybehaný motor, najjednoduchšie najprv vyčistiť plavák na spodku karburátora a rovnako aj pozrieť ihlu či nieje upchatá a zle uzatvára, pri nízkych otáčkach nemá motor dostatok paliva a nechce nabehnúť... celý příspěvek >
Broskyňa Suncrest, má ju niekto?, 14.1.2010
Pepíku monillóza broskve je bíla pleseň na plodu broskve, je to hubová choroba.Franto
Úhyn koi kapra, 22.8.2009
dobry den,, ak ma koi kaprik vipukle oci, je to choroba ktora sa vola vodnatelka, no niekedy byva pre ostatne ryby nebezpecna, su proti tej chorobe aj lieky, no casto sa viskituje na jar a zmena vody, napr-ak date kaprika do studensej vody ako bol... celý příspěvek >
Jak na to?, 18.8.2009
Zdravim. V zime je zaklad seno a moze byt trochu srotu. Vodu nemusia mat k dispozici po cely den ale staci im ju ponuknut pocas dna z vedra ale trochu odstatu v mastali, teda aby nebola velmi zimna. Ak chcete pripustat a mat jahnata tak bez mastale... celý příspěvek >
Jaké plemeno?, 1.8.2009
Zdravim, ja myslim ze u vas je vhodne vase domace plemeno sumavka. Na slovensku v 500m.n.m. chovame cigaje o nieco vysie valasky a ked sa to tak vezme tak chova kazdy to co ma alebo co si zozenie lacnejsie, teda aj roznych krizencov. Na konzum sena... celý příspěvek >
Poraďte prosím přírodní hnojivo na pastvu, 30.4.2009
Zdravim. A co tak trocha obnovit porast. Najprv branami pobranit luku. Brany aby boli v smere jazdy na ostro tj. aby tie braniky /klince/ mali vyhnute ostrie do predu a robili v poraste ryhy. Potom do mokrej zeme vysiat travu, alebo ja som sial pocas... celý příspěvek >
husqvarna 55, 5.4.2009
Treba nastaviť karburátor bohatá zmes paliva, pri štarte cukne.
Množství oleje v motoru honda GCV 160, 5.4.2009
Na Honde sa meria pri odšrubovaní iba priložením mierky.Presná náplň je 5.5 deci oleja, pre zaujímavosť.
Vadnutie rajčín - dezinfekcia pôdy?, 17.2.2009
No praveze do sklenika sme ich davali koncom apríla (dubna) a od zaciatku sme sa snazili pustat zavlazovanie pravidelne t.j. 2x  - 3x tyzdenne po 3/4 hodiny zalievania (mame kvapkovu zavlahu Netafim - Family drip) co je cca. pol litra vody na... celý příspěvek >
Podnož pro hrušeň, 11.2.2009
S tou borovičkou myslíte asi Slovákov, no myslím si, že slovenská slivovica sa kľudne vyrovná i tej vašej... Každá je iná. Moraváci sú známi svojou slivovicou uz po dlhe roky, súvisí to s históriu a tradíciami.  Aj ja pochádzam zo slivkárskej... celý příspěvek >
Jaký strom jako dominantu k chalupě?, 9.2.2009
Ja by som si na Vašom mieste vysadil lipu...  Symbol slovanstva a taktiež kvety môžete využiť na sušenie. Mladá lipa rozhodne nečerpá toľko vody ako 100 ročná lipa u môjho otca v predzáhradke...  Nechcem Vás uraziť, ale najskôr sa jej... celý příspěvek >
Pokazil jsem kvas?, 19.1.2009
Radikálny názor. Osobne si myslím, že kvas sliviek niekoľkými kilami cukru, ale s mierou nepokazíte!! Ešte som nepočul o zákaze osladzovania cukru... Čital som to na stránke jendej českej pálenici, no usmial som sa. Nebola tam žiadna vyhláška... celý příspěvek >
Z každého trochu, 23.12.2008
Zdravim Johny. Odkiaľ Ste a kde pálite? Mám čiastočné obavy o Váš kvas. Ak sa prevrátil a nahlásený Ste až o iac ako dva mesiace,  kvas by som okyslil kyselinami, aby sa zabránilo činnosti octových kvasiniek, pred uzavretím vysíril a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika