Příspěvky uživatele - 156.200

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
ECHO CS-501SX, 9.12.2017
Tak jsem si udělal radost a ECHO 501 SX zakoupil, dovozce avizoval na 8.12, jednodenní akci -20%, takže pila vyšla na necelých 8800 vč. daně.Zdaleka ne všichni prodejci ovšem prodávali za tuhle cenu a byli na normální ceně 11000Kč.. Původně jsem... celý příspěvek >
O jaké rostliny se jedná?, 25.3.2014
nemohu souhlasit, že nepomáhají elektronické odpuzovače krtků.Koupila jsem si dva, abych zasáhla dosah prostoru a již tři roky nemám problém s krtkem.Letos jsem po zimě zapoměla vyměnit baterie a celý prostor jse měla samý krtičinec.Po výměně během... celý příspěvek >
Napadené plody broskvoní, 16.7.2012
Mám stejný problém, plody jsou jakoby čárkované a v jednom místě vytéká míza, rozřezala jsem broskvičku a uvnitř bylo něco co vypadalo jako jádro z jablka ale měkké nebyl to červ. Chtěla bych radu od někoho kdo to zná čím stříkat a kdy abych tomu v... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika