Příspěvky uživatele - 104.125

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vybírám vřetenovou sekačku, 29.11.2017
Zdravím, potřebuju si pořídit na jaro/léto novou vřetenovou sekačku, stará už to ke konci srpna nerozdýchala. Travnatou plochu mám cca o velikosti 800m2. Klasickou rotační sekačku mám, vždycky jí nejdřív posekám trávu a pak se na to vrhnu s... celý příspěvek >
Elektrická řetězová pila - jakou doporučíte, 25.9.2017
Já mám a používám elektrickou pilu extol craft 1800W řezal jsem s ní stromy, tak na krácení polen určitě stačí :-D A neřve, tak jako motorová.
Elektrická řetězová pila - jakou doporučíte, 30.5.2017
Přesně jak píšete, všechno je většinou vyráběno v Číně. :) Je asi lepší si vybírat podle toho jak se vám drží a se vám s ní celkově pracuje.  Já si vybral nakonec Narex - EPR 40-24 A 2400W a na použití párkrát do roka úplně stačí.... celý příspěvek >
Renovacia vonkajsej drevenej terasy, 10.5.2017
Ahoj,  z vlastní zkušensoti bych ti mohl doporučit dřevní odšeďovač. Gel je husté konzistence, a proto nestéká a neodkapává, takže i na svislých plochách ho lze snadno roztírat. Gel působí do hloubky a tím se odstraní šedá patina a... celý příspěvek >
AKU sekačka, 10.5.2017
Ahoj, sice zrovna tenhle typ sekačky nemám, ale taky jsem si pořídil Aku sekačku. Za prvé, to moc velkou zahradu nemáš :). Ale výkon a výdrž sekačky netřeba podceňovat. Já jsem si na svou zahradu (cca 850 m2) pořídil sekačku Extol... celý příspěvek >
Elektrické zahradní nůžky, 18.4.2017
MInulý rok jsem si koupil úplně obyčejné zahradní nůžky na živé ploty a úplně mi to stačí. Jsou to aku nůžky na živý plot 18V 1500mAh EXTOL PREMIUM. Moc často je nestříhám, tak mi propadá zbytečné urtácet za to velké prachy. 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika