Příspěvky uživatele - 50.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Trvalý travní porost - ovocné stromy, 25.2.2018
Dobrý den, je možné na pozemku vedeném na KN jako trvalý travní porost vysázet ovocné stromy případně celý sad, nebo je nutné změnit určení pozemku?  děkuji.
Uschlé sazenice révy, 21.5.2017
tak to bude nejspíš moje chyba, přihrnutou půdu jsem kypřil a kontroloval jestli se uchytili a pak znovu přihrnul tím jsem patrně zavinil jejich uschnutí nebo umrznutí :) no jen můžu doufat že se uchytí.
Uschlé sazenice révy, 21.5.2017
Ano byly přihrnuté.. no můžu jen doufatže vyraší znova.
Uschlé sazenice révy, 20.5.2017
Dobrý den, zhruba před měsícem a půl jsem vysadil 7 keříků révy vinné a po během pár týdnů se začaly nalévat pupeny, bohužel uschly a za několik týdnů se to opakovalo. Mohlo by to být způsobeno letošními mrazíky a mají sazeničky ještě nějakou... celý příspěvek >
Kozy a ovce, 22.7.2012
Mám jednu kozu a dvě ovce ze začátku ji ovce do party nechtěli ale pak si na sebe zvykly a jsou spolu spokojené
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika