Příspěvky uživatele - 100.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aku pily greenworks - zkusenosti, 27.1.2017
Když si koupíte za ty peníze co za to chtěj benzín, tak ho nespotřebujete do konce života (V Husqvarně 136, která úplně stačí a skoro to nic nežere) Akumulátory jsou problém. Dojde proud, je to přehřáté, takže se to začne nabíjet až když to... celý příspěvek >
Aku pily greenworks - zkusenosti, 27.1.2017
Od konkurenece nejsem, jen mám větší zahradu a jsem velmi pracovitý a manželka také :) Tím ty stroje samozřejmě jedou a také se sypou. U střihoplotu jsem prý utavil motor tak, že se to uvnitř rozteklo. Nevím, nekoukal jsem do toho, ale teď mám... celý příspěvek >
Prve merunky už dozrievaju, 4.7.2012
Leskora a Radka patří mezi nejkvalitnější rané meruňky. Proklamované jen střední plodnosti u Radky jsem si nevšiml. Obě dokáží zarodit velmi bohatě, další rok vynechávají, zaleží na Vás jak si s tím poradíte. Při bohaté plodnosti jsou zhruba stejně... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika