Příspěvky uživatele - 86.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Azalka na kmínku, 27.2.2012
Dobrý den, dostala jsem azalku na kmínku, ale po dvou dnech začala usychat, opadávat listí, květy i pupeny. nevíte prosím proč? děkuji
Svrašťování kořenů orchidejí, 27.2.2012
děkuji. bydlím v rodinném domku a pořád nemůžu přijít na jejich pěstování, dlouho se drží a pak najednou začnou chřadnou až zajdou. tak pořád hledám způsob jejich pěstování. kamarádka je má třeba pořád ve vodě, a má je nádherné, kvetou a rozrůstají... celý příspěvek >
Svrašťování kořenů orchidejí, 26.2.2012
děkuji. dělají to postupně všechny kořeny až odejde celá rostlinka. ale zkusím rosit, snad to pomůže ostatním, které se zatím drží.
Svrašťování kořenů orchidejí, 25.2.2012
prosím, co znamená, když se orchideji začnou scvrkávat, svrašťovat kořeny? je moc mokrá nebo uschlá? děkuji.
Vánoční hvězda, 25.2.2012
Dobrý den, mám vánoční hvězdu tři roky na jižním okně v ložnici. přes léto, kdy podlévám truhlíky, podliju i hvězdu, dvakrát týdně s hnojivem, jinak bez. červené listy začly růst v listopadu a jsou pořád.  opadání je normální.
Musím se pochlubit, 10.12.2010
já jsem phaelenopsis dostala v lednu asi s jedním květem a spoustou poupat a teď mi dokvétá poslední květ. paráda.
Oncidium, 1.12.2010
Prosím o radu. Mám Oncidium varicosum a z ničeho nic začala žloutnou a opadávat listy. Jenom z jednoho stvolu vyrůstá jakoby nová rostlina. Co s ní udělat, dá se ta nová rostlinka nějak oddělit? nebo to nechat tak. děkuji
Co trápí orchidej, 23.10.2010
Moje orchidej (drobné žluté květy) začala žloutnou, stonky scrvkávat, zůstaly zelené jenom listy, které i s kořeny vyrostly nové a z toho roste další stonek, nebo listy? něco se tam čerstvě zelená. nevím jestli měla moc sucho nebo moc mokro? co jsem... celý příspěvek >
Sundaville, 21.3.2010
děkuji. Vyzkouším.
Sundaville, 18.3.2010
po přezimování sundaville jsem objevila, že má větvičky obalené jakoby pavučinou. Je to nějaký škůdce a jak ho odstranit? Začaly jí žloutnou listy. Děkuji
Cycas, 18.1.2010
Prosím o radu. Dostala jsem cycas, dala jsem ho na okno, podlévám trochu do květináče, jinak naliju do misky, když má sucho podliju znovu. Jenže začíná pozvolna žloutnout, hlavně jedna větěv. prosím, v čem je chyba? Děkuji
Tuje, 5.8.2009
Na podzim jsme zasadili asi 25 tůjí. Zimu přečkaly v pořádku. Na jaře začly reznout poté co měsíc nepršelo. Zpočátku jen pár, začala jsem zalévat, postupně rezaví i osttatní. Někdy jen větvička, někdy i víc. Je vidět i větvičky šedé barvy, jakoby... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika