Příspěvky uživatele - 208.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fittonia uvadla, 17.8.2016
Fittonie je nevypočitatelná potvora Nesnáší přesušení i přemokření půdy, to prostě může být cokoliv... Měla jsem zelenolistou s bílým žilkováním. Taky byla pořád v pohodě, a pak to tímhle způsobem zabalila. Tak jsem se rozhodla dát jí znovu šanci, a... celý příspěvek >
Copak nám to tu vyrostlo?, 16.6.2011
děkuji za objasnění :)
Copak nám to tu vyrostlo?, 16.6.2011 Obsahuje fotku
Minulý rok vyrostl jeden kousek a letos se to trošku rozmnožilo.. Nevím co to je a kde se to tu vzalo :/
Jakpak se asi jmenuje?, 29.3.2011
Děkuji moc! Dvacet let ji máme doma (samozřejmě, že né tu původní) a ani jsme netušili co je zač :)
Jakpak se asi jmenuje?, 29.3.2011 Obsahuje fotku
Napadá mne jak by se mohla jmenovat. Podle rychlosti množení Ale to asi nebude správně...
Jak se jmenuje tato rostlina?, 29.3.2011 Obsahuje fotku
Prosím řekněte, co je to za rostlinu. Foto přiloženo. Díky.
Pokojové květiny nevyžadující dostatek světla, 25.2.2010
Tak stímhle názorem naprosto souhlasím, jinak ty rady ostatních nic moc
Jak se zbavit krtka, 6.1.2010
co takhle zkusit tuto návnadu: liquid gel Nor speedy effect. Máte někdo zkušenosti. nejspíš ji vyzkouším. Krtek se mi pustil do mého rok starého krásného trávniku. Tonda
MC Culloch, 27.11.2008
Koupil jsem v akci motorovou pilu mc culloch 4-18XT v hornbachu za 3tis... mam ji uz 2 mesice z toho Vam odprisahnu nefungovala ani den. Hned co jsem ji slozil jsem zjistil, ze po nastartovani a zahrati proste zhasne a hotovo. v oprave byla mesic a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika