Příspěvky uživatele - 107.240

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zázračný živý plot - jarní rašení, 21.3.2019
Dobrý den, nám zčal rašit tento týden.
ERIC Filters, 21.5.2016 Obsahuje fotku
Zdravím jezírkáře, při brouzdání po netu jsem narazil na tento zajímavý způsob filtrace... Introducing a revolutionary new aeration system for all Eric Filters. Kdo chce zde názorná ukázka. Výborné je čistění filtru - dá se říct bez práce - a netrvá... celý příspěvek >
Jak stříhat 4letou hrušen?, 2.4.2016
Tak mi kolega radil, že mám větve zakrátit o polovinu a rozepřít, práce navíc nevadí, baví mě to, o terminál přijít nechci a příliš hluboko řezat asi taky ne, díky za rady.
Prosím o radu, 22.7.2015 Obsahuje fotku
1
Prosím o radu, 22.7.2015 Obsahuje fotku
2
Prosím o radu, 22.7.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den  Mám pár kaktusů (nemám tušení co jsou to za druhy) ale myslí že se jim moc nedaří. Muže mi někdo prosím poradit. Předem děkuji za jakoukoli radu. Petr.
Sterbinovy filtr, 29.3.2015
Dobrý den.  K dotazu na lehčený PP z kterého jsem svařil štěrbiňák. Nekupoval jsem ho - je z vyřazené prasklé  nádoby na víno. Tloušťka 1.6mm. Byla pouze od vinného kamene který šel naštěstí dobře očistit. Vytěžil jsem z ní co se... celý příspěvek >
"Montáž" kamenné kaskády, 29.3.2015 Obsahuje fotku
Take budu dělat malou kaskádu a na netu jsem našel toto... snad to pomůže... jo a ta pěna Touch n´Foam landscape je k tomu přímo utčená Video: Black Foam Application on an Aquascape Water Garden & Stream Construction Project A... celý příspěvek >
Sterbinovy filtr, 20.3.2015 Obsahuje fotku
Tak - hotovo - dobojováno. Ještě jsem stačil udělat i rámeček na síto 300 mikronů (které zatím nemám).
Slepice sezraly otravene vosy - co s vajicky?, 4.10.2014
Nase slepice sezobaly vosy (jedno hnizdo) otravene chemickym pripravkem (Raid), co ted? Predpokladam, ze se insekticid dostane do jejich vajicek, nevite, jak dlouho trva, nez se ze slepic vylouci a muzou se vajicka zase jist? Co pak s jejich masem?... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika