Příspěvky uživatele - 180.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mt7 uni systém, 28.5.2013
Když se orá za mokra, tak se udělají lavice a ty jdou těžko rozbít. Na těžké půdě jako mám já, jen to opravdu znát.
Mt7 uni systém, 23.5.2013
Jenže když si to nechám udělat velkým traktorem a oranice nebude provedená ve správnou chvíli (vlhkost půdy), tak tu oranici na jaře tímhle mt7 uni těžko rozdělám. Mám taky těžší půdu. No ten česnek plánuju tak, že si udělám rýhy, nasážu a buď ty... celý příspěvek >
Mt7 uni systém, 10.5.2013
Zdravím. Můžete mi prosím říci, na jak velkou plochu lze tento malotraktor používat? Zvládně třeba orbu 2000 m2? Nehtěl bych ho úplně oddělat. A pak, mám hrobkovač na brambory. Chtěl bych ho použít (po úpravě radlic) pro sázení česneku. Máte s tím... celý příspěvek >
Listy begónie, 18.5.2012
Dobrý den. Mám doma koupené převislé begónie a teď jim začínají od krajů listy měknou až nakonec uschnou. Celou dobu jsou zelené. Nehnědnou. Nevíte, co s tím? Dík, Lukáš
Adéla nebo Princess?, 16.1.2012
Zdravím, jakou zmíněnou odrůdy byste doporučili? Na zahradě mám těžší půdu. Má některá speciální nároky, třeba na půdu apod.? Potřeboval bych odolnou chorobám a hlavně strupovitosti. A taky aby dlouho neklíčila, nejlépe co nejpozději na jaře. Máte... celý příspěvek >
Narašený česnek, 16.10.2011
Myslíte, že mám česnek natrvalo dát ven´? Aby mi ke všemu stěstí nepřimrzl.
Narašený česnek, 16.10.2011
Na světle. Možná je to odrůdou, možná je to střídáním tepla a chladu v počasí, možná je to mnou...
Narašený česnek, 16.10.2011
Mám, Tristan. Na radu zkušených jsem česnek nalámal posledního zaří. A tim to je, protože v kusu na konzum se ani nehnul. Suché místo to bylo. Větráno... Budu na něj koukat a uvidim. Snad je to stejné jako s bramborama- narašené,... celý příspěvek >
Narašený česnek, 16.10.2011
Je to hodně na závadu narašená sadba? Hned jsem to přemístil na ještě studenější místo. Snad už neporostou. Plánuju sázet začátkem listopadu.  Budu to opatrně vysazovat. Dík
Narašený česnek, 16.10.2011
Dobrý den, trochu mi narašily stroužky z rozdružené sadby, můžu to namořit, nebo bych kořínky popálil? Děkuju za odpověď.
Bortritida mečíků, 30.7.2011
Zdravím. Mám gladioly poprvé. Nikdy jsem je nepěstoval a měl jsem štěstí, že je třásněnka nenapadla a krásně kvetly. Ani jsem hlízy nemořil a nic se nestalo. Myslíte, že když jsem je na zahradě nepěstoval a přístě je budu mít po jahodách, že je musím... celý příspěvek >
Odnož cykasu, 14.7.2011
Dobrý den, Když jsem přesazoval na jaře cykas, tak jsem našel takovou malou cibulku s kořínkem. Tak jsem ji zasadil do substrátu a vyrašil jeden list cykasu. Jenže teď už nic, má pořád jen ten jeden list. Občas ho přihnojím crystalonkem zeleným. Je... celý příspěvek >
Dělám to správně?, 29.6.2011
slitujte se někdo prosím a odpovězte. Hledal jsem něco v diskuzích, ale samé kusance a nic pořádného. Je mi dvacet a nemám se od koho učit. Dík
Dělám to správně?, 27.6.2011
Jo, to odpoledne vim, že nebude ono. Ale to broušení. Když jí naklepu, tak mám vzít nejdřív pár tahů hrubym a pak jemnym brouskem doladit, nebo už od začátku tim jemnym. Mám doma několik brousků, Bregenzer, čedič, asi pískovec a pak karborund. Dík za... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika