Příspěvky uživatele - 139.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Špatny amarilis, 1.3.2012
dekuji moc za rady doufam ze se mi povede ji zotavit al nevim nevim zda pak bude tak krasna jak na fotce :-) 
Špatny amarilis, 1.3.2012
aha tak oc dekuji takze by mela by opet vporadku??? mam ji pohnojit?? tak jeste jednou zasadim do hliny tu cast s korinky do jedne pulky cibule adruopu pulku necham venku amela by zakorenit :-) a zase zesilit chapu dobre??
Špatny amarilis, 1.3.2012
vsak sem ji zalevala jen jednou tydne tak vsechny kvetiny co mam zalevam jen jednou tydne tedyn krom kaktusy ty jednou za 14dnu
Špatny amarilis, 1.3.2012
dekuji to mam tu cibulku jako rozdelit?? asi ma dve jadra nebo se milim a co s tou druhou?? pulkou?? omlouvam, se ze sem jak blba ale nejak sem pres kytku trosku neinformovana a hlavne o teto :-( pestuji vice druhu ale o tech neco aspon vim... celý příspěvek >
Špatny amarilis, 1.3.2012
mam ji asi mesic a zalevam jen jednou tydne a plisen se mi objevila si necely tyden po zakoupeni 
Špatny amarilis, 1.3.2012
a kam pak ji mam dat kdyz v pude nedrzela?? byla tam jako by ji tam jen nekdo polozil  
Špatny amarilis, 1.3.2012 Obsahuje fotku
a nove korinky stare jsou uplne v fuc jsou tam jen 3 korinky ale krasne a silne snasd :-)
Špatny amarilis, 1.3.2012 Obsahuje fotku
2foto
Špatny amarilis, 1.3.2012 Obsahuje fotku
tady jsou :-) doufam ze nejak pomuzou :-(
Špatny amarilis, 1.3.2012
to ssem jeste ja :-D chtela sem jen rict ze sem se td divala na kyticku a zjistila ze jeji puvodní koreny uvadli teda spise uschli ale zacali se razit nove tak sem cibulku vyjmula a dala do vody aby mohla pit co mam tedy delat jeste jednou dekuji za... celý příspěvek >
Špatny amarilis, 1.3.2012
ahoj chtěla bych se optat koupila sem si krasny amarilis bohuzel mi asi za tyden zacal vadnout a vsimla sem si ze je na cibulce v miste odkud vyrustaji listy a stone mala plisen. diky te plisni mi tonek od hnil a listy se zacinaji... celý příspěvek >
Kolik vody do mače?, 17.8.2011
Ani nedáte cukr?
Kolik vody do mače?, 17.8.2011
Dobrý den, poradí mi někdo kolik se dává vody např. do 50l bečky a kolik ovoce? Děkuji V.K.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika