Příspěvky uživatele - 234.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vytyčení pozemku, 10.12.2016
Pane Sechovče, stavěl jsem rodinný dům, sjezd z komunikace, překop silnice, přípojky i plot, takže velmi dobře znám aktuální stavební zákon i to, které doklady jsou k tomu potřeba. Vyřízováním všech dokladů a povolení jsem strávil téměř rok, vím... celý příspěvek >
Vytyčení pozemku, 10.12.2016
Vídám desítky kektarů oplocené orné půdy na které jsou nasázené stromky No ale to, že vídáte, neznamená, že to zákon povoluje. Navíc ta orná půda mohla projít nějakou historií, kvůli které tam ten plot byl instalován... Navíc, pokud tam jsou... celý příspěvek >
Vytyčení pozemku, 9.12.2016
A proč nedostane souhlas? Pokud by to nebylo proti žádnému zákonu, SÚ by ten souhlas vydat musel. Mám pocit, že některý ze zákonů zakazuje oplocovat zemědělskou půdu a lesy. Ještě dodám, že novela stavebího zákona byla schválena vládou, a pokud... celý příspěvek >
Vytyčení pozemku, 9.12.2016
Máte pravdu, v září byla vládou schválena novela, která povoluje stavbu plotů do 2m bez územního souhlasu. Ale bude platit až od poloviny příštího roku, zatím územní souhlas nutný je. Nicméně, pokud je mi známo, se orná půda mimo intravilán... celý příspěvek >
Vytyčení pozemku, 9.12.2016
Samozřejmě, že potřebujete na stavbu plotu povolení (podléhá územnímu souhlasu). Jedná-li se o pozemek v intravilánu a nesousedí s obecním pozemkem, v tom jediném případě ne. Jinak často ani oplotit nelze, např. ornou půdu mimo intravilán.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika